آموزش ویدئویی کاربردی و به روز آکادمی نیک درس

درس

تلاش شبانه روزی همکاران ما در آکادمی نیک درس جهت ارائه خدمات آموزش با کیفیت و مطلوب، با قیمتی پایین جهت پیش برد اهداف از قبل تعیین شده از جمله تحقق عدالت آموزشی، دسترسی آسان و با کیفیت به آموزش های متنوع در زمینه های گوناگون برای اقشار مختلف جامعه در استان ها، شهرها و روستاها و حتی در مناطق کمتر برخوردار می باشد. در این بخش دروس مهم پایه های تحصیلی در قالب پکیج های 20 سؤالی بصورت آزمون جمع آوری شده است که دانش آموزان بتوانند سطح دانش خود را در آن محک بزنند. در این قسمت آرایه های ادبی، تاریخ ادبیات، قالب های شعری، دستور زبان، گرامر زبان و قواعد عربی به صورت متنی و تصویری و به روشی نوین آموزش داده شده است. همانطور که از نامش پیداست در این قسمت دانش آموزان متوسطه اول و دوم می توانند با وارد کردن نمرات خود معدل خود را محاسبه نمایند‌.

درس

این قسمت شامل بهترین جزوات آموزشی که توسط دانش آموزان برتر کشوری و گروه آموزشی عصر در قالب های درس به درس، جامع و متفرقه، تهیه شده است، می باشد. در این قسمت پاسخ تمامی تمارین کتاب های درسی پایه مورد نظر شما، توسط اساتید و دبیران گروه آموزشی عصر داده شده است. شما می توانید به صورت رایگان با انتخاب پایه مربوطه و زدن دکمه گام به گام و انتخاب کتاب و درس و تمرین مدنظرتون از پاسخ آن استفاده نمایید. در این قسمت سعی شده دروسی را که ممکن است دانش آموزان در آن مشکل داشتن باشند بصورت ویدئویی توسط دبیران و اساتید گروه آموزشی عصر آموزش داده شوند. آکادمی نیک‌درس، به دنبال اهداف از قبل تعیین شده از جمله تحقق عدالت آموزشی در کشور بوده که تجربه مدرسین در حوزه‌هایی مثل مدرسه، دانشگاه، حوزه علمیه، بازارکار، هنر، صنعت، آشپزی، نرم‌افزارهای کاربردی و … را با کیفیت مطلوب و با قیمت کم برای سربلندی کشور اسلامی عزیزمان ایران، مهیا ساخته است.

فرهنگ و ادبیات

در این بخش نمونه سؤالات امتحانی در قالب های نوبت اول، نوبت دوم، درس به درس، جامع و متفرقه بصورت کاملا طبقه بندی شده پیاده سازی شده است. در این بخش تمامی انشاها، تحقیقات، مقالات و زندگینامه هایی که در کتب درسی تمامی پایه های تحصیلی بلکه فراتر آمده است پوشش داده شده است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما