IndiGo خدمات پرواز مستقیم در مسیر بمبئی-گوالیور را برای تقویت اتصال اعلام می کند اخبار هوانوردی

برای تقویت ارتباطات هوایی و ایجاد راحتی سفر به مسافران، شرکت هواپیمایی هندی ارزان قیمت IndiGo از راه اندازی خدمات پرواز مستقیم در مسیر هوایی بمبئی-گوالیور خبر داده است. مسیر هوایی جدید برای ترویج گردشگری در شهر گوالیور با افزایش ردپای گردشگری در مقاصدی مانند قلعه گوالیور، کاخ جی ویلاس، کاخ من ماندیر، سورج کوند، گوپاچال پاروات، پاداوالی و باتشوار، یادبود تانسن، معبد خورشید و بازار سرافه معرفی شده است. . از این رو گوالیور می تواند به عنوان یک فرار از شلوغی روزمره زندگی عمل کند، به خصوص در این زمان که هندی ها به طور فزاینده ای به دنبال تعطیلات خانگی برای تجدید قوا و بی استرسی هستند.

این پروازها برای پذیرایی از مسافران تجاری و تفریحی طراحی شده‌اند که دائماً به دنبال گزینه‌های پروازی جدید و مقرون به صرفه برای دسترسی به مقاصدی هستند که به ایجاد کسب‌وکار کمک می‌کنند و به خاطر جاذبه‌های گردشگری خود مشهور هستند.

همچنین بخوانید: فرودگاه بمبئی از ترمینال بازسازی‌شده GA برای جت‌های خصوصی رونمایی می‌کند تا از امروز عملیاتی شود.

Sanjay Kumar، مدیر ارشد استراتژی و درآمد، IndiGo گفت: “ما خوشحالیم که اتصال داخلی را با معرفی پروازهای مستقیم جدید بین بمبئی-گوالیور تقویت می کنیم. ما همچنان شاهد تقاضای قوی از Gwalior هستیم و پایتخت زمستانی مادیا پرادش را به داخلی و داخلی وصل خواهیم کرد. مقاصد بین‌المللی از طریق بمبئی و دهلی. اتصالات جدید از Gwalior نه تنها گردشگری و تجارت را ارتقا می‌دهد، بلکه سفر را با افزودن ظرفیت مقرون‌به‌صرفه می‌سازد. ما تلاش خواهیم کرد تا به وعده خود مبنی بر کرایه‌های مقرون به صرفه، عملکرد به موقع، مودبانه و دردسر وفادار بمانیم. خدمات رایگان در سراسر شبکه های گسترده.”

IndiGo همچنین اخیراً از راه اندازی یک مسیر هوایی بین المللی جدید بین بمبئی – استانبول خبر داده است. شروع این پروازهای مستقیم از طریق اشتراک گذاری کد IndiGo با خطوط هوایی ترکیه، ارتباط بین المللی بین هند و ترکیه و فراتر از آن را افزایش می دهد. این ارتباط ردپای توریستی در استانبول را افزایش می دهد و دسترسی آسان به جاذبه هایی مانند مسجد ایاصوفیه، کاخ دولما باغچه، تنگه بسفر، آکواریوم دریای استانبول، مسجد آبی، بازار بزرگ و بازار ادویه، موزه هنرهای ترکی و اسلامی و جواهیر استانبول را فراهم می کند. مرکز خرید.

(با ورودی های IANS)

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما