5 گیگابایت در ثانیه؛ سرعت وای فای

فرارو- اگرچه میزان پذیرش Wi-Fi 6 و 6E در سال 2022 هنوز نسبتاً پایین است، به نظر می رسد که غول فناوری اینتل قصد دارد به سمت نسل بعدی اینترنت پهن باند Wi-Fi 7 حرکت کند.

به لوگر فرارو به نقل از rahnamato، جدیدترین ویدیوی منتشر شده در کانال Newsroom یوتیوب توسط اینتل نشان می دهد که Wi-Fi 7 می تواند به سرعت بیش از 5 گیگابیت در ثانیه دست یابد که حداقل 5 برابر سریعتر از 1 گیگابیت در ثانیه در وای فای 6 است. این نرخ 25 برابر سریعتر از سرعت متوسط ​​Wi-Fi 5 است که تنها 200 مگابایت در ثانیه است.

این آزمایش با استفاده از یک لپ‌تاپ مجهز به کارت شبکه اینتل که از Wi-Fi 7 و یک نقطه دسترسی Broadcom پشتیبانی می‌کند، انجام شد. آزمایش کنندگان نتایج پایدار و پایداری را با سرعت حداکثر 5 گیگابایت در ثانیه یافتند. Broadcom می گوید که ارزش وای فای سریعتر از سرعت است و تاخیر بسیار کم است. تعالیم تاخیر بریا تمن بازیهای انلاینی از ترایک وایفای که ویکی است.

طبق گفته Broadcom، Wi-Fi 7 وضوح UHD 16K و نرخ فریم بالا (یا تعداد بیشتری از افراد در شبکه و پخش ویدیوی 4K و 8K) را برای پخش کننده های رسانه فراهم می کند.

اینتل امیدوار است در سال 2024 لپ تاپ های مجهز به اینتل را به مودم های Wi-Fi 7 مجهز کند. این شرکت به چهار ویژگی کلیدی وای فای 7 اشاره می کند: اتصال سریع، قابلیت اطمینان، پاسخگویی سریع، مشابه اتصال بی سیم و افزایش حریم خصوصی و امنیت.

WiFi-7

همانطور که در جدول مقایسه ارائه شده توسط اینتل مشاهده می کنید، وای فای 7 دارای استانداردهای جدیدی نسبت به نسل های قبلی است. این شبکه عملکرد سه باند را در فرکانس های 2.4 گیگاهرتز، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز ارائه می دهد. عملکرد 3 باند به شما امکان می دهد دستگاه های بیشتری را بدون تداخل زیاد در مقایسه با عملکرد 1 باند و 2 باند متصل کنید.

فناوری‌های زیرساخت Wi-Fi 7 را می‌توان برای کانال‌های گسترده‌تر 320 مگاهرتز در طیف 6 گیگاهرتز بدون مجوز، مدولاسیون داده 4K QAM و استاندارد رمزگذاری امنیت شبکه WPA4 استفاده کرد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances