در اینجا 4 روش روان درمانی وجود دارد که همه به آن اعتقاد دارند. کدام یک را دوست دارید؟

در مورد: تاریخچه، دامنه و اهمیت روان درمانی بدن امروز. وقتی بدن شما حتی پس از پایان تهدید و از بین رفتن مکانیسم واکنش بدن نتواند مکانیسم واکنش بدن را خاموش کند، اضطراب شما ادامه دارد و فعالیت های عادی را به عنوان چالش برانگیز احساس می کنید. کاسه های آواز کریستالی با فرکانس موجود در بدن انسان مطابقت دارند و آنها را به پر انرژی ترین و پیچیده ترین تجهیزاتی تبدیل می کند که می تواند در روان درمانی برای درمان اضطراب استفاده شود.

برای داشتن Psychotherapy عالی، لازم نیست یک شرکت بزرگ باشید

Psychotherapy به عبارت دیگر، من از درمان روانکاوی خودم آموخته ام که تداعی آزاد خود می تواند یک مکانیسم دفاعی باشد! همه اینها به این معنی است که وقتی سال گذشته فهمیدم فینیکس در حال انتشار کتاب جدیدی است که او با پسرش دکتر کوین ولکان نوشته است، و این کتاب در مورد اسکیزوفرنی است که من از پاییز گذشته به طور گسترده در مورد آن مطالعه کرده ام، بسیار هیجان‌زده و مصمم هستم که باید آن را بخوانم، همانطور که اکنون انجام داده‌ام، و همچنین مصمم به مصاحبه با نویسندگان هستم، همانطور که آنها هم اکنون با مهربانی به انجام آن رضایت داده‌اند.

اینها و سایر مجموعه های او در چندین مقاله و سخنرانی برای من بسیار مفید بوده اند، و اکنون در کتابی که در اواخر امسال منتشر می کنم در مورد پویایی درگیری های تاریخی و مذهبی روسیه و اوکراین. همه اینها در کتابی گنجانده شده است که نیمه اول آن به تحقیقات عصب شناختی و علت شناسی معاصر در مورد اسکیزوفرنی می پردازد و استفاده از روانگردان ها را به عنوان کمک کننده، چه به تنهایی و چه به عنوان مکمل سایر درمان ها تأیید می درمان افسردگی بدون دارو کند.

درمان اختلال دو قطبی

این رویکرد به من یادآوری می‌کند که من به جای گزاره‌ها، استفاده از پرسش‌ها را یافته‌ام، و این پرسش‌ها که با لحنی ملایم و با کنجکاوی هر چه بیشتر ارائه می‌شوند، تقریباً همیشه با بیمار در دعوت به تأمل باز بیشتر از اظهارات توضیحی پیش می‌روند. در طی 2 تا 3 جلسه، باید درک بسیار واضح تری از نحوه به کارگیری بینش و مهارت هایی که می تواند به شما کمک کند داشته باشید.

مشاور خانواده

روانشناسان حداقل 9 سال تحصیلات دانشگاهی دارند. 10 سال پس از شروع درمان‌های کوتاه‌مدت (6 ماهه) روان‌پویشی یا متمرکز بر راه‌حل، یا بلندمدت (3 سال) مطالعه روان‌پویشی. روان درمانی، درمان های مشارکتی و مبتنی بر گفتار را بین یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز و فردی که برای مشکلات مربوط به خلق و خو، رفاه و/یا عملکرد به دنبال کمک است، توصیف می کند. DBT به شما کمک می کند رفتارهای ناسالم مانند دروغ گفتن و آسیب زدن به خود را از طریق یادداشت روزانه، درمان فردی و گروهی و مربیگری تلفنی تغییر دهید.

زناشویی/زوجین: این نوع درمان به همسران و شرکا کمک می کند تا بفهمند که چرا عزیزشان دچار اختلال روانی است، چه تغییراتی در ارتباطات و رفتارها می تواند کمک کند و برای مقابله با آن چه کاری می توانند انجام دهند. استرس ناشی از مشکلات خشم می تواند خطر مشکلات سلامتی از جمله فشار خون بالا، سردردهای شدید، هضم غیرطبیعی و ضربان قلب نامنظم را افزایش دهد.

درمان افسردگی بدون دارو

من یک عضو کاملاً معتبر مشاوره و روان درمانی بریتانیا (UKCP) هستم و تمام خدمات خود را مطابق با استانداردها و اصول اخلاقی بالای آنها انجام می دهم. او همچنین در حال حاضر در دانشکده آموزش پزشکی فارغ التحصیل برای سیستم بیمارستان یادبود جامعه در ونتورا، کالیفرنیا، و به عنوان عضو هیئت علمی کمکی برای برنامه دکترای روانشناسی بالینی دانشگاه لوتران کالیفرنیا خدمت می کند.

خانواده درمانی

این صرفاً نشان‌دهنده چند برداشت بسیار ساده از آن «حلقه بازخورد دائمی» است که شیدلر در روان‌درمانی درباره آن صحبت می‌کند: من این چیزها را امتحان کرده‌ام و مفید بوده‌اند. همانطور که در بالا ذکر شد، من به دور از یک متخصص در این مسائل هستم، اما به عنوان کسی که مجبور به یادگیری، و هنوز هم در حال یادگیری، رعایت این محدودیت ها در تمام این تجارت آرامش بخش، و راحت تر شدن به چالش کشیدن بیماران برای تغییر هستم. ، من به خواندن و فکر کردن در مورد این چیزها ادامه خواهم داد.

شما باید بتوانید این چیزها را بدون احساس به حداقل رساندن، قضاوت یا سرزنش به اشتراک بگذارید. در عین حال، می‌توانم گزارش دهم که موارد زیر برای تبانی با بیمارانی که به دنبال آرامش برای تغییر هستند، برایم مفید بوده است. من این کار را مخصوصاً با بیمارانی انجام می دهم که از قبل با اصطلاحات تشخیصی وارد می شوند: "من بسیار مبتلا به OCDish هستم" یا "مادرم می گوید من دوقطبی هستم." من همیشه در اینجا بحث عمیق‌تری را در مورد اینکه آن برچسب برای آنها معنی دارد یا ممکن است معنی داشته باشد و در مورد معنای بزرگتر یک تشخیص در اینجا دعوت می‌کنم.

با بیمارانی که از نظر جنسی عمیقاً آسیب دیده اند: من با چنین بیمارانی در مورد ایده یک قاب و چگونگی آن بحث های صریح داشته ام – زمانی که جلسات را طولانی تر نمی کنم یا با آنها در کنار قهوه جلسه می گذارم، نشانه عدم مراقبت من نیست. مغازه ای که آنها انتخاب می کنند – برای آنها محافظت می کند، و یادآوری برای هر دوی ما که اینجا هستیم تا کار کنیم و نه صرفاً دلسوزی.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه
تماس با ما