தியிர் கார்க்கிய் அம் கார்க்கு நுக

Comiti эstinaf raй hod ra dr часы пейдер тим гл гох serzan sader krd.

کمیته استیناف نظر خود را در خصوص آریک بابو بگنما بوکوم بازیکن تیم فوتبال گل گهر سیرجان در رابطه با نظر کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت بازیکن مذکور به مدت سه ماه از حضور در تمامی رشته های فوتبال دارد. مسابقات و همچنین پرداخت 2 میلیارد ریال جریمه به دلیل عدم صلاحیت در بازی کامزید تیم های استقلاد تهران – پیکان تهران و اصفهان در آذر ماه سال 1400 سادر کرد.

با توجه به اینکه ابتدا مدارکی را از پرونده که حاکی از ابلاغ نظر معترض بوده حذف کرده است، در مدت زمانی که بیانیه را برای ابلاغ به ایشان ارسال کرده است، اعتراضی وجود ندارد و اعتراض باشگاه می باشد. صرفاً به شخصیت حقوقی آن مربوط می شود و از طرف دیگر طبق بند 4 ماده 61 آیین نامه دوره انضباطی محرومیت. اسدره از جمله رد اعتراض به حکم صادره و اصلاح سه ماه محرومیت به چهار جلسه، مطابق ماده 107 همین مقررات، اجرای دو جلسه از محرومیت مذکور در مهلت تایید و اعلام می گردد. شش ماه به حالت تعلیق درآمده و حکم صادره قطعی است.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما