کانر مک دیوید قبل از هریتیج کلاسیک با ادمونتون اویلرز تمرین می کند & ادمونتون Globalnews.ca

اندازه فونت مقاله را کاهش دهید

اندازه فونت مقاله را افزایش دهید

خوب است که کانر مک دیوید در ترکیب ادمونتون اویلرز برای هریتیج کلاسیک مقابل کلگری فلمز در ورزشگاه کامنولث حضور داشته باشد.

“بله، او احساس خوبی دارد. پیشرفت بسیار خوبی دارد. امروز در تمرین احساس خوبی داشتم. مک دیوید در مورد آسیب دیدگی بالای بدن که باعث شد او از دو بازی گذشته دور بماند، گفت: نشانه های بسیار خوبی وجود دارد.

“من فکر می کردم امروز روز خوبی است. قدم خوبی بود ما خواهیم دید که او چگونه صبح از خواب بیدار می شود.”، سرمربی تیم جی وودکرافت گفت.

مک دیوید در تمرین روز شنبه در یونیون شرکت کننده کامل بود و روی خط به همراه لئون درایسایتل و وارن ووگل که ثابت ترین مهاجم نفتی ها در این فصل بوده اند، اسکیت می زد.

“من فکر می کنم استقامت، انرژی زیادی. درایسایتل گفت (فوگل) یک گاو نر است. “او کارها را درست انجام می دهد و آن را به سختی انجام می دهد. در مورد بازی او چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. او احتمالاً تنها بازیکن تیم ما است که شروع بسیار خوبی دارد.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

Oilers و Flames هر دو در تلاش هستند تا وارد بازی شوند. Oilers 1-5-1 هستند در حالی که Flames 2-5-1 هستند.

رایان نوجنت هاپکینز گفت: “این با یک بازی معمولی متفاوت خواهد بود، اما در حال حاضر، ذهنیت ما این است که برای پیروزی به اینجا می رویم.”

انتظار می رود استوارت اسکینر در دروازه اویلرز شروع کند.

برای به‌روزرسانی از Heritage Classic، با 630 CHED روبرو شوید. شروع نمایش از ساعت 15:00 و شروع بازی از ساعت 17:00

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه
تماس با ما