راهنمای ثبت نام برای پوشش سلامت

او به جای آن انتخاب کرد که تحت پوشش کبرا – قانون تطبیق بودجه همه جانبه – ادامه دهد. قانون چند دهه ای به افراد اجازه می دهد تا 18 ماه پس از ترک شغل، پوشش بهداشتی محل کار خود را ادامه دهند. اما یک نکته وجود دارد: شما باید سهم کارفرما از حق بیمه ماهانه به اضافه سهم خود را بپردازید. بنابراین معمولاً گران است، آقای. گیلبرت در این ویدئو می‌گوید و اعتراف می‌کند که برای استفاده از آن یک آدمک بزرگ بوده است.

اوایل امسال، به عنوان آقای. پوشش کبرای گیلبرت نزدیک بود به پایان برسد، او با اکراه به بازار بیمه بازگشت و پس از یک هفته یا بیشتر مطالعه اسناد، یک سازمان مراقبت بهداشتی را انتخاب کرد. HMO حدود 200 دلار در ماه به او پس انداز می کند – اما نسبت به برنامه قبلی او، یک سازمان ارائه دهنده ترجیحی یا PPO انعطاف کمتری در انتخاب پزشک ارائه می دهد.

پس از آن، او به این نتیجه رسید که «درکی اساسی از بیمه سلامت دارد»، پس چرا ویدیویی برای کمک به دیگران تولید نکنیم؟ (در این ویدئو، آقای گیلبرت پس از بحث در مورد PPO، HMOs و HDHP – طرح‌های بهداشتی با کسر فرانشیز بالا، لبخندی کم‌رنگ می‌زند. او می‌گوید: «هر کلمه در آن جمله، وقتی از دهانم بیرون می‌آمد، می‌سوخت.»

او انتظار داشت شاید یک ماه را صرف «یک ویدیوی سریع و هشت دقیقه ای» کند. اما از آنجایی که بیمه درمانی است، او همچنان از استثناها و اخطارهایی که نیاز به توضیح دارد یاد می گرفت، بنابراین پروژه تا چهار ماه طول کشید. او گفت، از آنجایی که او متخصص نیست، به ترجمه اصطلاحات پایبند بود و برای صحت و بازخورد، برای حامیانی که برخی از آنها تخصص بیمه سلامت دارند، کوتاهی کلی ارسال کرد. (آقای گیلبرت گفت که از طریق سایت سرمایه‌گذاری جمعی Patreon و تبلیغاتی که با ویدیوهای او در یوتیوب پخش می‌شود، از مشتریان پولی دریافت می‌کند. او گفت که توسط بیمه‌های سلامت پولی به او پرداخت نمی‌شود.)

آقای. گیلبرت گفت که از اینکه مردم ویدیو را تماشا کرده اند خوشحال است، اما تاکید کرد که او یک مربی بیمه نیست. با این حال، بر اساس تجربه خود، او این توصیه را ارائه کرد: “روی چیزی که برای شما ضروری است تمرکز کنید و مطمئن شوید که طرح واقعاً به خوبی با آن برخورد می کند.”

در حالی که این ویدیو تا حد زیادی در توضیحاتش دقیق است، بخشی از صورت‌حساب‌های غیرمنتظره‌ای که بیماران گاهی برای ویزیت‌های اورژانس دریافت می‌کنند، به‌روزرسانی را تضمین می‌کند (که آقای گیلبرت در نظری در YouTube تأیید می‌کند). قانون بدون غافلگیری، قانونی که در ژانویه اجرایی شد، قوانین جدیدی را برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر قبوض غافلگیرکننده برای درمان خارج از شبکه در اتاق های اورژانس وضع کرد.

در اینجا چند سوال و پاسخ در مورد بیمه درمانی وجود دارد:

مهلت HealthCare.gov برای پوشش که از ژانویه شروع می شود. 1 دسامبر است 15. (شما می توانید تا 15 ژانویه ثبت نام کنید، اما پوشش شما تا فوریه شروع نمی شود.) هفده ایالت و ناحیه کلمبیا مبادلات خود را دارند و ممکن است مهلت های متفاوتی داشته باشند. اگر مهلتی را از دست بدهید، در صورت ازدواج یا از دست دادن شغل، ممکن است واجد شرایط یک دوره ثبت نام “ویژه” باشید. و برخی از افراد کم درآمد می توانند در هر زمان در طرح های بازار ثبت نام کنند. مصرف کنندگان می توانند با کلیک بر روی “یافتن کمک محلی” در HealthCare.gov در انتخاب طرح کمک بگیرند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما