آیا لبنیات باعث آکنه می شود؟ – مجله نیویورک تایمز

در حالی که برای تعیین اینکه آیا مصرف بدون لبنیات می تواند پوست شما را شفاف کند یا خیر، به تحقیقات بیشتری نیاز است، نگاه دقیق تر به تأثیر رژیم غذایی شما ضرری ندارد. AAD توصیه می کند که یک دفترچه خاطرات غذایی داشته باشید و زمانی که به نظر می رسد برخی غذاها یا نوشیدنی ها باعث ایجاد جوش یا بدتر شدن بیماری های موجود می شوند، یادداشت کنید. سپس، آنها توصیه می‌کنند که آن غذاها یا نوشیدنی‌ها را حذف کنید تا ببینید آیا این کمک می‌کند یا خیر.

اگر فکر می‌کنید که محصولات لبنی مخصوصاً پوست شما را بدتر می‌کنند، با حذف آن‌هایی که شاخص گلیسمی بالایی دارند، مانند بستنی، میلک شیک و ماست‌های شیرین شروع کنید. اما مطمئن شوید که هنوز هم مواد مغذی مهمی مانند پروتئین و کلسیم را از سایر بخش‌های رژیم غذایی خود دریافت می‌کنید. برای بسیاری از مردم، لبنیات منبع اصلی پروتئین و به ویژه کلسیم است. بنابراین ما باید در مورد این که لبنیات باعث آکنه می شود بسیار محتاط باشیم، زیرا لبنیات همچنین ممکن است از پوکی استخوان و انواع چیزهایی که ارتباط مستقیم تری با هم دارند جلوگیری کند. زائنگلین گفت.

به خاطر داشته باشید که اگر در نتیجه حذف برخی غذاها از رژیم غذایی خود، تغییرات پوستی را مشاهده کردید، یک شبه اتفاق نمی افتد. بر اساس آنچه او در کلینیک خود دیده است، دکتر. کسوف گفت: “شما باید حداقل به سه ماه و شاید نزدیک به شش ماه متعهد شوید تا واقعاً یک منفعت مثبت ببینید.”

با این حال، دکتر می گوید: با این حال، حفظ پوست بدون آکنه ممکن است به چیزی بیش از تغییر رژیم نیاز داشته باشد. هیلاری بالدوین، متخصص پوست و مدیر پزشکی مرکز تحقیقات و درمان آکنه در بروکلین، نیویورک، “تا به حال مریضی پیش من نیامده است که بگوید من لبنیات را رها کردم و این همه تفاوت را در دنیا ایجاد کرد.” “

افراد مبتلا به آکنه خفیف ممکن است از برخی محصولات بدون نسخه حاوی رتینوئید موضعی آداپالن یا ترکیب ضد میکروبی بنزوئیل پراکسید بهره مند شوند. بالدوین گفت. اما مراقب استفاده بیش از حد از محصولات خشن باشید که می تواند شامل قابض ها، تونرها و لایه بردارها و محصولات حاوی الکل باشد. او گفت که اینها می توانند پوست شما را تحریک یا خشک کنند یا آکنه شما را بدتر کنند.

در واقع، طبق AAD، مراقبت از پوست دوستدار آکنه در واقع بسیار ساده است: صورت خود را دو بار در روز بشویید (با استفاده از پاک کننده های ملایم، اجتناب از شستشوی شدید و شستشو با آب ولرم)، از دست زدن به صورت خودداری کنید، موهای خود را در هنگام ایجاد شامپو بشویید. چرب است و به یاد داشته باشید که قبل از رفتن به رختخواب آرایش را پاک کنید.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما