SOS ‘SOS’ شماره است. 1 آلبوم برای بار هشتم

SZA با شماره انجام نشده است. 1 هنوز

پس از یک هفته نزول به رتبه دوم جدول آلبوم بیلبورد، SZA – خواننده و ترانه سرای سبک R&B که به نام سولانا ایمانی روو متولد شد – به رتبه شماره بازگشت. 1 این هفته برای هشتمین بار با “SOS”، داغترین LP فصل.

«SOS»، دومین آلبوم استودیویی مورد انتظار SZA، در آخرین هفته‌ای که منتشر شد، معادل 100000 فروش در ایالات متحده داشت. بر اساس گزارش سرویس ردیابی Luminate، تقریباً تمام این فعالیت ها به محبوبیت آلبوم در سرویس های استریم نسبت داده می شود که 135 میلیون کلیک را به خود اختصاص داده است. از ۹ هفته پیش که «SOS» منتشر شد، تنها در ایالات متحده ۱.۷ میلیارد بار استریم شده است.

با هشت هفته صدرنشینی، «SOS» در جدول آهنگ «فولکلور» تیلور سویفت در سال 2020 برابری کرد، آخرین باری که یک هنرمند زن به همین میزان در رتبه اول قرار گرفت. 1. (برای هر دو آلبوم، موفقیت در بازه‌های متوالی به دست آمد؛ 13 هفته طول کشید تا سوئیفت رتبه هشتم شماره 1 را برای «فولکلور» به دست آورد.) در چند سال اخیر، تنها آلبوم‌هایی که بیشتر داشته‌اند «انکانتو» دیزنی است. موسیقی متن (نه هفته)، “خطرناک: آلبوم دوتایی” مورگان والن (10) و “Un Verano Sin Ti” از Bad Bunny (13).

همچنین این هفته، «نیمه‌های شب» سوئیفت یک پله به رتبه اول صعود کرد. 2، در حالی که گروه کی پاپ Tomorrow X Together که در شماره 2 افتتاح شد. 1 هفته گذشته با فروش بالای سی دی EP پنج آهنگ جدید خود، “The Name Chapter: Temptation” به رتبه اول سقوط کرد. 3. «خطرناک» والن در جایگاه چهارم – صد و ششمین بار در بین 10 تای برتر – و «قهرمانان و شروران» مترو بومین در رتبه چهارم قرار دارند. 5.

شانیا تواین، ستاره کانتری پاپ، در رتبه اول افتتاح شد. 10 با آخرین اکرانش، «ملکه من».

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما