Listen to بالقوه شما. می‌توانند به شما می‌گویند همه چیز درباره خبر

خبر جدید قدمت دانشگاه – بیشتر بدانید – تانگ جی به سال 1907 باز میگردد، زمانی که اریش پائولون، پزشک آلمانی، دانشکده هنر آلمان را در شانگهای با بودجه دولت آلمان تاسیس کرد. وی تاکید کرد: تا پایان سال ۲ طرح بزرگ جی تی آی پارسیان و پویا ریس به بهره برداری می رسد که هر یک بیش از ۱۰۰ فرصت شغلی ایجاد می کنند. شهرام طهماسبی افزود: یکهزار و ۳۰۰ فرصت شغلی برای توسعه بخش کشاورزی در سال جاری مد نظر قرار گرفته در حالی که اشتغال حوزه صنایع دستی و گردشگری به یکهزار فرصت نمی رسد و از طرفی ایجاد اشتغال در حوزه های فناوری اطلاعات و آی تی نیز مغفول واقع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: میزان اشتغال پیش بینی شده برای بخش صنعت این استان به ۲ هزار و ۲۹۲ نفر می رسید که طی ۱۰ ماه ۲ هزار و ۲ فرصت شغلی ایجاد شد. هنگام انجام معامله پیش از تایید معامله در یک فاکتور میزان کارمزد به شما نمایش داده میشود؛ اما در مقایسه با سایر صرافیها کارمزد دریافی این صرافی بسیار ناچیز است. این دردسترس بودن و پاسخگویی برای پروژههای بزرگ بسیار حیاتی است. وی بیان کرد: این استان به لحاظ ترانزیتی بودن شرایط خوبی دارد و برنامه های ارائه شده در این بخش از سوی دستگاه های متولی مربوطه چندان رضایتبخش نیست.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز گفت: یکی از اشکالات وارده به این بخش این است که عده ای ایجاد اشتغال را منوط به منابع بانکی می دانند در حالی که این منابع در فرآیند تخصیص مشکلات خاص خود را دارد. ناضر فغفوری افزود: متکی کردن ایجاد اشتغال به منابع بانکی آسیب هایی دارد چرا که امکان تخصیص کامل آن وجود ندارد و باید نگاه ویژه ای برای حل این مسله داشت. این مسئله جنبه تبلیغاتی یا کلاهبرداری دارد. در تمام پروژههای بزرگ پای یکی از دانشگاه (به این وبسایت بروید https://futuretheme.ir) های آمریکایی یا یک دانشجو یا استاد از این دانشگاهها در میان است.

خبر این مسئول یکی از رویکرد های این اداره کل در سال جاری را توجه به توسعه اشتغال بخش مسکن ذکر کرد و گفت: بر این اساس در سال جاری در حوزه ساخت و ساخت استان ۹ هزار و ۶۳۵ فرصت شغلی و در حوزه سایر اقدامات مشابه نیز ۴۰۰ فرصت و در مجموع ۱۰ هزار و ۳۵ فرصت شغلی توسط اداره کل راه و شهر سازی ایجاد خواهد شد. حیدری بر لزوم حمایت از سرمایهگذاری خارجی و حمایت از تولید تأکید کرد و افزود: بر اساس برنامهریزی انجامشده ۱۵ هکتار به شهرکهای صنعتی ابهر اضافه میشود. وی بیان کرد: ایجاد اشتغال از منابع غیر بانکی و روش های دیگر آن باید مورد توجه قرار گیرد و این مهم موجب می شود، نقدینگی واحدهای تولیدی بطور غیر مستقیم تامین و هزینه های تولید آن کاهش یابد.

این مسئول به لزوم فعالیت کانون کارآفرینی استان تاکید کرد و گفت: این مهم به تولید ثروت منجر می شود. فغفوری افزود: اغلب دستورالعمل های حوزه اشتغال بیشتر جنبه دستوری داشته و تجربه نشان می دهد که این برنامه ها عملیاتی نمی شود و در صورت عملیاتی نیز بخش کوچکی به هدف می رسد. لیست 500 سایت برتر ایران از نظر الکسا را به صورت رایگان برای قرار داده ایم که می توانید از آن برای آنالیز سایت های موجود استفاده کنید. وی با یادآوری اینکه در سال ۹۲ تعداد ۴ هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی در شهرستان ابهر از دست رفته بود، افزود: با اقدامات صورت گرفته تاکنون ۲ هزار و ۶۶۹ فرصت شغلی در این شهرستان احیاء شده و در سالجاری نیز ۲ هزار و ۵۰ فرصت شغلی در شهرستان ابهر ایجاد شده است.

خبر دنیای اقتصاد : معاملات روزگذشته بازار سرمایه در حالی به پایان رسید که شاخص کل با افت بیش از پنج هزار واحدی (42/ 0درصدی)، در ارتفاع یک میلیون و 420هزار واحد قرار گرفت و کمترین مقدار خود از 9 فروردین ماه سال جاری تاکنون را به ثبت رساند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان خدابنده با ۴۳ پروانه بهره برداری صادر شده با سرمایه گذاری ۸۵۰ میلیارد ریال برای ۳۰۸ نفر اشتغالزایی شد.

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با صدور ۵۵۲ پروانه بهره برداری طی چهار سال گذشته، از سال ۹۲ تا سال جاری برای هشت هزار و ۹۷۴ نفر در بخش صنعت این استان اشتغالزایی شده است. وی اضافه کرد: در شهرستان طارم هشت پروانه بهره برداری صادر شد تا با سرمایه گذاری ۵۲ میلیارد ریالی برای ۶۵ نفر اشتغالزایی شود. وی خاطرنشان کرد: در شهرستان ابهر با صدور ۱۱۷ پروانه بهره برداری، ۱۰ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای ۲ هزار و ۷۸۵ نفر اشتغالزایی شد.

دانشگاه فغفوری ادامه داد: طی فعالیت دولت یازدهم در شهرستان ماهنشان با صدور ۱۷ پروانه بهره برداری، ۸۶۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و فرصت اشتغال برای ۱۳۶ نفر ایجاد شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در شهرستان ایجرود طی چهار سال گذشته با صدور ۱۰ پروانه بهره برداری، ۶ هزار و ۳۲۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۷۷۶ نفر مشغول به کار شد. وی ابراز کرد: در توسعه اشتغال بخش صنعت نیز ۲ هزار ۲۹۲ فرصت شغلی، اصناف سه هزار و ۲۹۱، بخش معدن ۱۷۰ و در صنعت فرش ۶۴۰ فرصت شغلی در دستور کار گروه قرار گرفته است. با توجه به اینکه در آزمون های استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی چندین سازمان و ارگان دولتی همزمان در یک دفترچه راهنمای آزمون شرایط خود را اعلام میدارند و این امر باعث شده کاربران برای بررسی دفترچه با حجم بالای مطالب دچار سردرگمی شوند، بر همین اساس گروه کارشناسان سایت ایران استخدام دفترچه آزمون را بر حسب شغل محل های مورد نیاز هر ارگان تفکیک نموده و در اختیار داوطبین متقاضی شرکت در نهمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی قرار داده است.

محمد کشوری کارشناس فناوری اطلاعات می گوید: در بخشی از طرح موسوم به طرح صیانت (بر اساس نسخه ۹ بهمن به نام نظام تنظیمگری) که شامل اعضا و اختیارات کمیسیون عالی تنظیم مقررات بوده و برای تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارجاع شده بود، توسط این شورا به تصویب رسید و برای اجرا ابلاغ شد. در لیست روی ستون Type کلیک کنید تا لیست بر اساس نوع فایل ها مرتب شود. ساده ترین راه ورود به سایت امپرور وارد کردن آدرس آن بر روی مرورگر خود می باشد.

بی شک نوین یکی از مطمئن ترین گزینه های سایت ایرانی (https://sitici.ir) تبلیغات گوگل است. در این مرحله بر روی گزینه ی Clear Browsing Data کلیک نمایید. وی یادآوری کرد: برای توسعه اشتغال استان علاوه بر دستگاه های متولی، دستگاه های اجرایی دیگری نیز مانند دانشگاه (https://shidachat.ir) علوم پزشکی و دانشگاه های مادر استان هم حضور یابند. وی بیان کرد: تمام موانع در راستای حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های جدید در دستور کار این کارگروه قرار گیرد. این کار از طریق تحلیل گزارشات مردم که درباره ی این سایت ها صحبت کرده اند و همچنین دیدن بازیکن های قدیمی و حرفه ای در این سایت ها امکانپذیر است. آپلود آی آر که تا قبل از سال ۹۸ جزء وب سایت های قدیمی و درحال فراموشی قرارگرفته بود با ارائه خدمات جدید خودش به یک سرویس اشتراک فایل پیشرفته کار خود را دوباره شروع کرده.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما