IPL 2023: Virender Sehwag به ستاره گجرات تایتانز موهیت شارما فریاد می زند | اخبار کریکت

گجرات تایتان ها سرخپوستان بمبئی را در دومین مسابقه مقدماتی شکست دادند و هدایت آنها توسط موهیت شارما و شوبمن گیل انجام شد. ویرندر سهواگ، بازیکن سابق هندی، نتوانست از این دو به دلیل مشارکت فوق‌العاده‌شان تمجید کند.

موهیت شارما، توپ‌باز باتجربه که نماینده تایتان‌های گجرات بود، قدرت خود را در برابر سرخپوستان مهیب بمبئی به نمایش گذاشت. موهیت با بهترین رقم حرفه ای 5/10، توانایی خود را ثابت کرد و عملکردی ارائه کرد که در تاریخ IPL ثبت خواهد شد. این دستاورد برجسته اوج سفر IPL Mohit تا کنون را مشخص کرد و موقعیت او را به عنوان یک نیروی قابل محاسبه مستحکم کرد.

شکل درخشانی که توسط شوبمن گیل، بازکننده تایتان گجرات به نمایش گذاشته شد، به همان اندازه چشمگیر بود. گیل در فرم هیجان انگیزی بوده است و ثبات قابل توجه او باعث شده است تا با کسب 851 دوش در 16 مسابقه، صاحب افتخار جام نارنجی برای IPL 2023 شود.

Virender Sehwag در نمایش تحسین خود در توییتر به ستایش از بازی استثنایی Mohit Sharma و Shubman Gill در مواجهه با سرخپوستان بمبئی پرداخت. نمایش فوق‌العاده استعداد و انعطاف‌پذیری آن‌ها، طرفداران و کارشناسان را به یک اندازه شگفت‌زده کرد.

“نمونه ای دیگر از هرگز تسلیم نشو – موهیت شارما. در چند فصل گذشته در جدال حضور نداشت و فصل گذشته یک گلوله‌باز برای GT بود. اما تنها در 13 مسابقه، 24 ویکت در این فصل عملکرد قهرمانی است. 3 ویکت گیر برتر همگی از گجرات و آنها شایسته راهیابی به فینال هستند. اما امروز گیل دا ماملا هی،” سهواگ نوشت.

موهیت شارما با تعداد قابل توجه 24 ویکت در سیزده مسابقه در این فصل، با میانگین استثنایی 13.54، غیرقابل انکار خود را به عنوان یک بولر قابل اعتماد در مسابقات ثابت کرده است. در همین حال، دستاوردهای گیل او را در میان چند نخبه به ارمغان آورده است، زیرا او به صفوف ویرات کوهلی، جوس باتلر و دیوید وارنر می پیوندد و تنها چهارمین بازیکن کریکت است که رکورد 800 دویدن را در یک فصل IPL پشت سر گذاشته است.

اکنون صحنه برای یک مسابقه نهایی پر انرژی بین گجرات تایتان ها و چنای سوپر کینگز آماده شده است. این مسابقه نهایی که در ۲۸ می در استادیوم باشکوه نارندرا مودی در گجرات برگزار می‌شود، نوید یک منظره فراموش‌نشدنی را برای علاقه‌مندان به کریکت در سراسر جهان می‌دهد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما