15 کتاب جدید در ماه اکتبر عرضه می شود

کتاب عمیقا گزارش شده کوامن داستان کووید-19 را شامل پرتره هایی از کارشناسان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که با آن مبارزه می کنند، ارائه می دهد. نویسنده کتاب «سرریز: عفونت‌های حیوانات و همه‌گیری بعدی انسان»، این بار بر علم کووید و همچنین آینده این بیماری تمرکز کرده است.

سیمون و شوستر، اکتبر 4

هابرمن، روزنامه نگار تایمز، ده ها سال است که ترامپ را پوشش می دهد. برای درک صعود سیاسی و فرهنگی او، او به دوران کودکی او در کوئینز، نیویورک نگاه می کند. به فرهنگ دهه 1980 املاک و مستغلات نیویورک؛ و به گروه مشاورانش، از جمله روی کوهن و رودی جولیانی.

پنگوئن پرس، اکتبر 4

نویسنده کتاب «انجیل زهرآلود» در رمان جدیدش از «دیوید کاپرفیلد» اثر چارلز دیکنز وام گرفته تا داستان پسری آپالاچی را روایت کند.

هارپر، اکتبر 18

نیومن که در سال 2008 درگذشت، مکالمات ضبط شده ای درباره زندگی خود به جای گذاشت که به نوعی زندگی نامه پس از مرگش تبدیل شده است. دختران او در این پروژه شرکت کردند که بازتاب های نیومن در مورد پدر و مادر شدن، شغل و ازدواج او را نشان می دهد.

ناپف، اکتبر 18

مور که بیشتر به عنوان نویسنده سریال «دیده‌بان» شناخته می‌شود، چند سال پیش از کمیک کناره‌گیری کرد. اکنون او اولین مجموعه داستان خود را منتشر می کند، ویترینی برای بسیاری از مضامین خاص خود.

بلومزبری، اکتبر 11

ساندرز برای داستان‌های سورئالیستی، خنده‌دار و اخلاقی خود طرفدارانی ایجاد کرد و با این مجموعه به شکل‌گیری بازمی‌گردد. انتخاب‌ها از بخش جهنمی یک پارک تفریحی به حساب دو زن در هنگام طوفان تگرگ، با چیزهای عجیب و غریب فراوانی می‌پیچند. چندین داستان در نیویورکر منتشر شده است.

رندوم هاوس، اکتبر 18

برد، یک نوجوان چینی آمریکایی، زندگی دیستوپیایی دارد: ایالات متحده با افزایش جرایم ناشی از نفرت و خشونتی که آسیایی ها را هدف قرار می دهد دست و پنجه نرم می کند، زیرا سیاست های سختگیرانه ای را برای حمایت از “فرهنگ آمریکایی” اجرا می کند. غم و اندوه در خانه نیز وجود دارد، در حالی که او در سوگ مادر گمشده اش است و پدرش که یک کتابدار است، در کشوری که کتاب ها را خمیر می کنند و به دستمال توالت تبدیل می کنند، مبارزه می کند. همانطور که منتقد ما، استیون کینگ، می‌گوید، دغدغه‌های اصلی رمان «قدرت کلمات، قدرت داستان‌ها و تداوم حافظه» است.

پنگوئن پرس، اکتبر 4

اولین رمان مک کارتی پس از “جاده” (2006) داستان دو خواهر و برادر را روایت می کند که با گناه خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند – پدرشان به اختراع بمب اتم کمک کرد – و عشق وسواس گونه به یکدیگر. کتاب همراه با نام «استلا ماریس» در ماه دسامبر وارد بازار می‌شود.

ناپف، اکتبر 25

گزارشگر تایمز که بر موسیقی پاپ تمرکز می کند، کوسکارلی به تأثیر بسیار زیاد آتلانتا بر رپ مدرن نگاه می کند – و اینکه چگونه نژادپرستی و استثمار اقتصادی فرهنگ آن را شکل می دهد.

سیمون و شوستر، اکتبر 18

منینگ، تحلیلگر اطلاعاتی سابق ارتش، پس از به اشتراک گذاشتن اسناد طبقه بندی شده در مورد عملیات نظامی آمریکا با ویکی لیکس شناخته شد. این زندگی‌نامه این تلاش‌ها را به مبارزه او برای حقوق برابر به‌عنوان یک زن ترنس پیوند می‌دهد و برای روایت داستانش به دوران کودکی‌اش بازمی‌گردد.

Farrar، Straus & Giroux، اکتبر 18

ریکمن که در سال 2016 درگذشت، به خاطر نقش‌هایش در «عشق واقعی» و «سخت بمیر» – و در نقش پروفسور اسنیپ در فیلم‌های هری پاتر – محبوب شد، همچنین بیش از 20 سال یک دفتر خاطرات داشت. خوانندگان افکار او را در مورد بازیگری و تئاتر، البته، سیاست و دوستی نیز خواهند یافت.

هنری هولت، اکتبر 18

کتاب قبلی شوبلین، “چشم های کوچک”، یک تریلر خانگی نگران کننده بود که حیوانات خانگی روباتیک را تصور می کرد که توسط کاربران کیلومترها دورتر کنترل می شدند و می توانستند میزبان خود را زیر نظر بگیرند. اکنون، در داستان‌های مرتبط، او به موضوع بازمی‌گردد، با هر انتخابی که بر یک اختلال (احساسی، ماوراء الطبیعه) در داخل خانه تمرکز می‌کند.

ریورهد، اکتبر 18

کتاب موکرجی در سال 2011 با عنوان “امپراطور همه بیماری ها” که تاریخچه وسیعی از سرطان است، برنده جایزه پولیتزر شد. در این کتاب پیش رو، نویسنده – که یک سرطان شناس و دانشگاهی است – تاریخچه سلول ها و اهمیت آنها برای درک زیست شناسی انسان را زنده می کند.

اسکریبنر، اکتبر 25

یک روزنامه‌نگار ورزشی در آتلانتیک، هیل درباره دوران کودکی و حرفه‌اش – از جمله تعلیق او از ESPN در سال 2017، پس از انتقاد از سیاست مالک کابوی‌های دالاس، جری جونز، و رئیس‌جمهور ترامپ را یک برتری‌طلب سفیدپوست، منعکس می‌کند.

هنری هولت، اکتبر 25

تحقیقات سالها در مورد شرکت مشاوره جهانی توسط دو خبرنگار تایمز، برخی از معاملات محرمانه این شرکت از جمله نقش آن در بحران مواد افیونی را فاش می کند.

دابل دی، اکتبر 4

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما