کالب ویلیامز برنده جایزه هاییسمن شد

هنگامی که لینکلن رایلی پس از فصل گذشته از دانشگاه اوکلاهاما جدا شد، و ستاره سال اول او کالب ویلیامز، همراه با قایق دیگری از انتقال به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، انتظارات این بود که USC به رده بالای کالج بازگردد. فوتبال.

انتظارات برآورده شد – و سپس برخی. USC 11 برد، هفت بازی بیشتر از فصل گذشته، بالاترین تعداد برد از سال 2017 به دست آورد. اولین عنوان ملی خود را از سال 2004 به دست آورد.

قهرمانی ملی در این فصل از تروجان ها دور خواهد شد، اما ویلیامز که شنبه شب در نیویورک جایزه هاییسمن را به دست آورد، یک جایزه تسلیت به USC می دهد. ویلیامز 544 رای مقام اول را به دست آورد و به راحتی از سایر فینالیست های کوارتربک به پایان رسید: مکس دوگان از تگزاس کریستین (188)، سی جی استرود از ایالت اوهایو (37)، و استتسون بنت از جورجیا (36).

ویلیامز گفت: “من آن را تماشا کرده ام، اکنون بخشی از آن باشم و بخشی از این برادری باشم، این یک موهبت است.” “این تمام چیزی است که من آرزویش را داشتم.”

هنگامی که ویلیامز سخنرانی خود را آغاز کرد، اشاره کرد که سه بازیکن دیگر چیزی داشتند که او نداشتند: حضور در پلی آف فوتبال کالج.

ویلیامز گفت: “حدس بزنید نمی توانید همه آنها را برنده شوید.” در حالی که جمعیت از خنده منفجر شد و بنت به نشانه موافقت سر تکان داد. ویلیامز هشت نفر از خط‌های تهاجمی USC را به مراسم دعوت کرد و از آنها خواست در حالی که جمعیت برای آنها تشویق می‌کردند بایستند. او از خانواده‌اش تشکر کرد و مادرش را «مهم‌ترین زن زندگی‌ام» و پدرش را به‌خاطر «فداکاری‌هایی که در زندگی تو انجام داد تا من بتوانم زندگی خودم را انجام دهم» نامید.

ویلیامز گفت: “ممکن است به نظر برسد که مورد توجه و قدردانی قرار نگرفته باشد، اما شما برای من دنیا را معنا می کنید.” “ما در این با هم هستیم و من آن را به هیچ وجه نمی خواهم.”

ویلیامز، که به خاطر لباس های قبل از بازی اش مورد تحسین قرار گرفته است و ناخن های رنگ شده، یک کت و شلوار برنزه سفارشی که توسط گوچی و آدیداس طراحی شده بود، همراه با “چکمه هایی که شبیه کفش های لوفر هستند” و لاک ناخن شفاف می پوشید.

ویلیامز در تمام فصل فوق‌العاده بود، دفاع را با دست‌ها و پاهایش شکست داد و با 4075 یارد پاس و 47 تاچ داون به پایان رسید. ارزش او هرگز آشکارتر از باخت USC در مسابقات قهرمانی Pac-12 به یوتا نبود، که در آن او از ناحیه پا آسیب دید که باعث شد او دچار مشکل شود. اگرچه ویلیامز موفق شد در بازی باقی بماند، حمله USC نتوانست چیزی با مصدومیت او همراه کند.

علیرغم اینکه ویلیامز فصل دوم خود را به عنوان برجسته ترین بازیکن فوتبال دانشگاهی به پایان رساند، اما به عنوان بازیکن مورد علاقه شروع نکرد. شروع تلویزیون در اواخر شب برای تیم های ساحل غربی، همراه با کنفرانس Pac-12 که از لحاظ تاریخی کم رنگ بوده است، ممکن است نام ویلیامز را از لیست های محبوب Heisman در اوایل فصل دور نگه داشته باشد.

اما پس از یک بازی مقابل رقیب UCLA، سپس در رده بندی قرار گرفت. در 18، که در آن ویلیامز با جمع آوری 503 یارد (470 پاس، 33 راش)، همراه با سه تاچ داون، تیمش را به پیروزی رساند. (بازی نیز ساعت 20 به وقت شرق آغاز شد.)

کارسون پالمر، کوارتربک سابق USC و برنده Heisman در سال 2002، گفت: «یک فصل کامل طول کشید تا بقیه کشور ادامه پیدا کند.

دومین سالی بود که استرود لبخند زد و دست زد تا فینالیست دیگری برنده جایزه هاییسمن شود. سال گذشته، استرود فینالیست شد، اما او در دور نهایی رای گیری آخرین را به پایان برد، زیرا برایس یانگ از آلاباما این جایزه را به خانه برد. یانگ امسال فینالیست نشد و استرود در بیشتر فصل مورد علاقه برای پیروزی بود، به خصوص پس از بازی مقابل ایالت میشیگان که در آن 361 یارد و 6 تاچ داون پرتاب کرد. اما استرود در آخرین بخش فصل از جمله در باخت 45-23 مقابل میشیگان با مشکل مواجه شد.

این ممکن است آخرین شانس استرود در هیزمن باشد. او پس از این فصل واجد شرایط درفت NFL خواهد بود و پیش بینی می شود که او در دور اول انتخاب شود.

از میان فینالیست ها، دوگان پیش از فصل نامحتمل ترین به نظر می رسید. او سه سال شروع کننده بود، اما به نفع چندلر موریس، بازیکن اول سرخپوش، نیمکت نشین شد، سپس پس از مصدومیت موریس در هفته اول، به ترکیب اصلی بازگشت. داگان تگزاس کریستین را به رکورد 12-1 و سکوی پلی آف فوتبال کالج رساند، و تعداد او فوق العاده بود – 3321 یاردی پاس، 36 تاچ داون در کل – با این حال هنوز یک قدم از ویلیامز عقب تر بود.

بنت قصد داشت اولین برنده جورجیا بعد از هرشل واکر در سال 1982 باشد. بنت، که سابقاً راهپیمایی کرده بود، تنها فینالیستی بود که در بازی عنوان کنفرانس خود برنده شد، اما او آمار درخشانی از سایر فینالیست ها نداشت.

ویلیامز هشتمین برنده هیزمن USC است – از نظر فنی – اما NCAA پیروزی رجی بوش در سال 2005 را پس از اینکه مشخص شد او و خانواده‌اش صدها هزار دلار هدیه از دو مامور کالیفرنیایی دریافت کرده‌اند را در زمانی که او در کالج بود، لغو کرد. بوش در سال 2010 این جایزه را پس گرفت و در ابتدا از ارتباط دائمی با USC منع شد، اما این ممنوعیت در سال 2017 به 10 سال کاهش یافت.

ویلیامز گفت که اوایل هفته زمانی را با بوش گذرانده بود و بوش به او توصیه کرده بود که شب چگونه خواهد بود. صبح روز شنبه، ویلیامز با برندگان سابق هیزمن، پالمر و مایک گرت، صبحانه خورد.

ویلیامز گفت: “احمقانه ترین قسمت برای من این است که بچه هایی که با آنها صحبت می کردم، برندگان هایسمن، در گذشته، همه پیراهن های خود را بازنشسته می کردند.” و حالا وقتی USC را ترک می کنم، احتمالاً جالب ترین چیز برای من است که پیراهن من بازنشسته می شود.”

فصل فوق‌العاده ویلیامز آرزوهای قهرمانی را به برنامه‌ای فوتبال آورد که از زمانی که بوش و مت لینارت، USC را به قهرمانی‌های ملی پیاپی در سال‌های 2003 و 2004 هدایت کردند، هیچ عنوانی کسب نکرده بود.

پالمر گفت: «تماشای آن سخت بود، تماشای آن چالش برانگیز بود. شکست خوردن از گروهی از تیم‌ها که نمی‌بینید USC از آنها شکست می‌خورد.

پالمر افزود: امسال نمی‌توانستم صبح شنبه صبر کنم، تلویزیون را روشن کنم و بازی او را تماشا کنم. بدون شک او سطح هیجان و انتظار برای تماشای بازی USC را تغییر داده است.”

ویلیامز گفت که او با تماشای مراسم هایسمن بزرگ شده است و خاطرنشان کرد که پیروزی های لامار جکسون، رابرت گریفین سوم و جو بارو به یاد ماندنی ترین آنها بوده است. ویلیامز در سخنرانی خود، در حالی که گریفین سوم و سایر برندگان هایسمن پشت سر او ایستاده بودند، از رایلی، مربی خود، که ویلیامز زادگاهش واشنگتن دی سی را ترک کرد و به اوکلاهاما و اکنون کالیفرنیا تعقیب کرد، تشکر کرد.

ویلیامز گفت: «ما در دو موقعیت جداگانه به یکدیگر متعهد شده‌ایم، اما با همان رویا» و افزود: «اما حتی با تغییر ناگهانی از نورمن، اوکلاهما، به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، رویاهای ما تغییر نکرد. آنها می گویند یا رویاهایت را تغییر بده یا عاداتت را تغییر بده، و من مطمئنم که قرار نبود رویاهای من را تغییر دهم. خوشحالم که مال خودت را هم عوض نکردی اگرچه هر دوی ما می دانیم که کار انجام نشده است.»

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما