“پیاز شیشه ای” فرمول “Knives Out” را در دنباله نتفلیکس صیقلی تیز می کند.CNN

«پیاز شیشه‌ای: رمز و راز چاقو» که به چالش همسان‌سازی با سلف موفق خود برمی‌خیزد، فرمول تیزش را حفظ می‌کند، با چیدمانی که قبل از شروع یک سری پیچ و تاب‌های فوق‌العاده هوشمندانه، بیشتر شبیه ادای احترام آگاتا کریستی به نظر می‌رسد. ریان جانسون، نویسنده و کارگردان، دوباره گروه بازیگران محکمی را پشت سر دنیل کریگ گرد هم می آورد، اما استفاده او از زبان – جایی که یک کلمه هدر می رود – است که در نهایت به دنباله آن برتری می دهد.

نتفلیکس به‌طور فرصت‌طلبانه اقدام به خرید فرنچایز «Knives Out» کرد و با خروج از رویکرد معمول خود «Stroke the filmmakers’ egos» در توزیع تئاتر، در واقع یک اکران گسترده تنها یک هفته ای را قبل از عرضه به سرویس استریم در این فیلم ارائه خواهد کرد. اواخر دسامبر احتمالاً بیشتر مردم همچنان منتظر خواهند بود تا آن را در خانه‌هایشان مصرف کنند، اما برای کسانی که این کار را انجام می‌دهند، مطمئناً با تماشاگران قدرشناس خوب بازی می‌کند.

پس از پویایی خانواده در «چاقوها بیرون»، که به همه انگیزه داد تا پدرسالار را بکشند، جانسون دست خود را در محیطی متفاوت امتحان می‌کند، با میلیاردر عجیب‌وغریب، مایلز برون (ادوارد نورتون)، که دوستان قدیمی‌اش را به یک خانه دعوت می‌کند. گریز مرموز قتل (در طول کووید، نه کمتر) در جزیره منزوی یونانی او، جایی که آنها وظیفه دارند “قتل” او را حل کنند.

بازی، با این حال، یک چرخش غیرمنتظره به خود می‌گیرد و با دعوت از کارآگاه ارشد کریگ، بنوا بلان، شروع می‌شود، که در مقیاسی تقریباً برابر، درخشان و عجیب است.

در مورد فهرست التقاطی مهمانان/قاتلان احتمالی (و/یا قربانیان)، آنها شامل یک طراح مد/توپ شلیک رسانه های اجتماعی (کیت هادسون) و شریک زندگی او (جسیکا هنویک)، یک تأثیرگذار تناسب اندام (دیو باوتیستا) و دوست دخترش می شوند. یار (مدلین کلاین)، دانشمند (لسلی اودوم جونیور)، سیاستمدار (کاترین هان)، و جالب‌تر از همه، شریک تجاری سابق مایلز (جانل مونا).

اگرچه جدیدترین فیلم به وضوح فاقد حس کشفی است که به نسخه اصلی خوش آمد می گوید – و حتی ژاکت کریس ایوانز را به یک کالای ضروری تبدیل کرده است (کریس ایوانز شامل نمی شود)، جانسون به اندازه کافی باهوش است که تشخیص دهد در حالی که این در مورد بارگذاری مجدد است، نه اختراع مجدد ، تغییر مکان ها همچنان می تواند فرمول را تازه کند.

علاوه بر این، کریگ با این نقش جدید به وضوح توپ می‌زند، و لباس‌های پوشیده و بدنی‌اش را برای شکل مغزی‌تر مبارزه با جنایت، با هدیه‌ای شبیه هرکول پوآرو برای استراق سمع و فوگهورن لگهورن توانگ جنوبی معامله می‌کند.

در یکی از آن «در مقابل زود زانو بزن!» طبق گزارش‌ها، نتفلیکس برای به دست آوردن این دنباله‌ها هزینه گزافی پرداخت کرده است، که صراحتاً همان معامله‌ای است که یک فیلم کوچک سرگرم‌کننده را تهدید می‌کند و با ایجاد انتظارات غیرمنطقی آن را خراب می‌کند.

خوشبختانه، «پیاز شیشه‌ای» لایه‌های جدیدی برای کاوش پیدا می‌کند، به‌گونه‌ای که باعث می‌شود هر چند سال یک بار، یک ایده کاملاً منطقی به نظر برسد، هر کجا و هر طور که کسی آن را مصرف کند.

«پیاز شیشه‌ای: رمز و راز چاقو» در ۲۳ نوامبر در سینماهای ایالات متحده و ۲۳ دسامبر در نتفلیکس نمایش داده می‌شود. دارای رتبه PG-13 است.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances