همه چیزهایی که درباره خرید بک لینک یاد گرفتم از Potus یاد گرفتم

بنابراین هرچه یک سایت بتواند تعداد بک لینکهای بیشتری به دست آورد، در رتبهبندی سایتها از جایگاه بهتری برخوردار خواهد بود. با این روش علاوه بر این که هزینه بیشتری صرف نمی شود و یک روش بدون ریسک برای بهبود سئو سایت تان خواهید داشت، در نهایت می توانید به نتایج برتر برسید، فقط زمان و صبر بیشتری می خواهد! سئو فرایندی است که پیش از سفارش طراحی سایت آغاز می شود و در مراحل ساخت وبسایت و پس از آن ادامه می یابد. تفاوت این روش با خرید بک لینک سایت واید در این است زمانی که شما از مجموعه سایت به صورت پکیج بک لینک خریداری میکنید هزینه بسیار کاهش می یابد . امکان تولید محتوا با هزینه جداگانه (در صورت موافقت) از طرف ما وجود دارد که بعد از پرداخت انجام می شود. به مرور زمان، شبکهای از صدها بک لینک در سایت خود خواهید داشت این شبکه لینک گسترده می تواند Bounce Rate یا نرخ پرش سایت شما را پایین آورده و کاربران را به گشتوگذار در سایت شما ترغیب کند. ولی در بک لینک نوفالو ربات ها از طریق آن لینک وارد سایت ما نمی شوند. بکلینکها همان لینکهایی هستند که از جانب سایتهای خارجی برای سایت ما داده شدهاند.

External links یا لینک های خارجی به صراحت توسط کارمندان شرکت گوگل اعلام شده است که تاثیر بسیار خوبی در رتبه سایت خواهد گذاشت. کاملا واضح و مشخص هستند و دیگر نیازی نیست درمورد آن ها به شما توضیحاتی را اعلام کنیم. تمام روند لینکسازی از 0 تا 100 تحت نظارت یک سئوکار حرفه ای و کاملا بصورت دستی انجام می شود. با ابزار keyword research می توان میزان سختی کلمه را مشخص کرد. اگر شما کل دنیای وب را کتابخانه ای در نظر بگیرید و سایت ها را کتاب های موجود در آن گوگل تمامی آن ها می خواند و کتاب هایی جدید هستند و در کتاب های پرفروش و معتبر معرفی شده اند را دوست دارد و برای این میزان علاقه نیز معیارهایی برای خود دارد. این تکنیک توسط آقای Brian Dean برای بهبور رتبه وب­سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر و افزایش میزان ارتباط مطالب وب­سایت شما با عبارات مورد جسجوی کاربران از دید موتورهای جستجوگر، معرفی شده است.

این اتفاق با افزایش «نرخ پرش» (Bounce Rate) وبسایت اثر بسیار بدی روی سئو و ترافیک ورودی آن میگذارند. پیشنهاد می کنم فعلا بک لینک نخرید و فقط روی لینک سازی از طریق شبکه های اجتماعی و سوشیال بوکمارک ها کار کنید. مودبانه پیشنهاد دهید که آن پستهای گردش لینک، به چیزهای قابل لینک دادن روی سایت شما بکلینک بدهند. تولید محتوا نیاز به تخصص کافی دارد و باید بسیار حرفهای روی آن وقت گذاشت. الگوریتم پنگوئن بیشترین تمرکز خود را بر روی بک لینک قرار داده است تا سایت های متخلف را شناسایی و جریمه کند. ما با استفاده از روش های صحیح گرفتن بک لینک کمک می کنیم در مسیر پیشرفت و رنک گیری قرار بگیرید. در واقع شما می توانید پستی از کار خود آماده کرده و در این وب سایت ها منتشر کنید. به طور کلی بک لینک خریدن برای سایتی که از لحاظ محتوا و بک لینک ضعیف است کار اشتباهی است. جایگاه بک لینک در صفحه سایت : جایگاه بک لینک در صفحه سایت بسیار اهمیت دارد. ۱- ایجاد محبوبیت مصنوعی از نظر الگوریتم پنگوئن گوگل تقلب بوده و اگر به سایت شما شک کند، سایت شما را با کلمه کلیدی مورد نظر برای همیشه از صفحه موتورهای جستجو حذف میکند و در صورت سرچ آن کلمه، سایت شما برای کاربران نمایش داده نمیشود.

همچنین با دریافت گزارشهایی دقیق از بکلینکهای گوگل به سایت خود، میتوانید در صورت نیاز استراتژی لینک سازی خود را تغییر داده و یا اصلاح کنید. کلمات کلیدی سایت خود را بررسی کنید، اگر هر کدام از کلمات کلیدی که در نظر دارید یک لندینگ پیج ندارد، همین الان صفحه آن را ایجاد کنید. تصور کنید افراد پستهای بلاگ را فقط با یک هدف ایجاد میکردند، آن هم لینک دادن به محتواهای باکیفیت. حال وقت آن رسیده که نحوه انجام فرایند لینک سازی و اقدامات مهم برای گرفتن بک لینک را یاد بگیریم. اما جالب است بدانید که مفهوم سئو سایت فقط مربوط به موتورهای جستجو و صرفا مربوط به گوگل نمی باشد؛ بلکه به مناسب سازی سایت برای عموم http://xseo.ir/link-building/ نیز سئو گفته می شود. پس با توجه به مطالب گفته شده نتیجه میگیریم که بهتر است بجای خرید بک لینک از روش های مختلفی که به برخی از آنها اشاره کردیم استفاده کرد.  This data w as created by ​GSA Cont ent Genera to᠎r DEMO!

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما