نمایش پرندگان میراثی در فست فست پاییزی اوکاناگان شمالی & اوکاناگان Globalnews.ca

اندازه فونت مقاله را کاهش دهید

اندازه فونت مقاله را افزایش دهید

اعضای باشگاه کبوتر و طیور ورنون پرندگان میراثی خود را در جشنواره سالانه Feather Feather به نمایش می گذارند.

دادلی دلینهایر از باشگاه کبوتر و پرندگان ورنون گفت: «این اولین نمایش ما در سال است. این نمایش به جوجه های بانتم یعنی جوجه های کوچک، مرغ های معمولی، پرندگان آبزی و کبوتر تقسیم می شود.

تعداد زیادی کلوپ دوستان پردار منحصر به فرد در نمایشگاه داخلی استانی در آرمسترانگ، پیش از میلاد وجود دارد که مانند این باشگاه به حفظ خطوط خونی کمیاب پرنده کمک می کند.

«این نمایش ها معمولاً نژادهای کمیاب، نژادهایی که در جاهای دیگر پرورش یافته اند، نژادهای تاریخی را نشان می دهد. برخی از این نژادها قبل از دهه 1800 پرورش داده شدند و از طریق تجارت به آمریکای شمالی نقل مکان کردند. آنها از طریق پرورش انتخابی و فرآیندهایی مانند آن نگهداری و نگهداری می شوند، جایی که مردم در مورد نژادها یاد می گیرند و سال به سال آنها را تکثیر می کنند.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

بسیاری از غرفه داران امسال گونه های مختلف پرندگان را به نمایشگاه معرفی کردند.

ماریان هارانگوزو، پرورش دهنده کبوتر می گوید: «این بار چهار نژاد مختلف آوردم. “من فرشته، شبدر طلایی، والنسیا فیگوریتا و فنتیل میندین را آوردم.”

اکنون که روبان ها اهدا شده است، اعضای باشگاه کبوتر و طیور ورنون می توانند از پرندگان ارزشمند خود مراقبت کنند تا برای مسابقه بعدی آماده شوند.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاه
تماس با ما