لیز کامبیج و لس آنجلس اسپارکس بر سر “طلاق” توافق کردند

لیز کامبیج که چهار بار از ستاره‌های WNBA حضور یافته و لس آنجلس اسپارکس در حال جدایی هستند، آخرین پایان تلخ برای این مرکز ستاره‌ای که تنها سه ماه پیش با اطمینان اعلام کرد که تیم در جایی است که من می‌خواهم باشم.

روز سه شنبه، اسپارکس اعلام کرد که آنها و کامبیج 30 ساله تنها پنج ماه پس از اینکه تیم او را به فهرست خود اضافه کرد، با “طلاق قراردادی” به توافق رسیده اند. او استرالیایی 6 فوتی 8، میانگین 13 امتیاز، 6.4 ریباند و 1.6 بلاک در 25 بازی این فصل را به دست آورد. او هنوز هم با 53 امتیاز رکورد WNBA تک بازی را در اختیار دارد.

فرد ویلیامز، سرمربی موقت تیم، روز سه‌شنبه در یکی از رسانه‌های موجود گفت: «غافلگیرکننده بود – نمی‌دانستم واقعاً چه چیزی باعث تشدید آن شد. بسیاری از آن‌ها می‌توانست چیزهایی خارج از زمین، خارج از زمین باشد، چه کسی می‌داند. بعد از گفتگو با او، احساس می کردم که شخصاً این حرکت را برای او خوب است. تنها کاری که ما می توانیم به عنوان یک سازمان انجام دهیم این است که از آن و تصمیمات او حمایت کنیم و فقط ادامه دهیم.”

برای تیم، او گفت: “این یک روز جدید، فضای جدید برای ما در این ورزشگاه است.”

در بیانیه ای که این حرکت را اعلام کرد، اریک هولومان، شریک مدیریت اسپارکس، گفت: “ما بهترین چیز را برای لیز می خواهیم و توافق کرده ایم که راه را به صورت دوستانه جدا کنیم.” یکی از نمایندگان Cambage بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

جدایی کامبیج سومین جدایی او از یک تیم WNBA در پنج سال گذشته است. او همچنین گفت که علاقه “صفر” به بازی مجدد برای کشورش دارد. کامبیج به استفاده از توهین نژادی علیه حریفان در هنگام بازی برای استرالیا در پیشروی المپیک توکیو متهم شد. او این اتهامات را رد کرده است.

کامبیج که در خارج از ملبورن، استرالیا بزرگ شد، در سال 2011 توسط Tulsa Shock از WNBA به عنوان سنگ بنای این فرنچایز در حال مبارزه، دوم شد. او قبل از پیوستن به تیمی که به دالاس نقل مکان کرده بود و به وینگز تغییر نام داده بود، چهار فصل از لیگ وقفه گرفت. کامبیج در سال 2019 به لاس وگاس ایس ملحق شد، اما تنها پس از آن که خواستار معاوضه یک ساله از دالاس در یک قرارداد چند ساله شد.

اگرچه کامبیج فصل 2020 را به دلیل نگرانی های بهداشتی کووید-19 کنار گذاشت، اما او و آس در سال های 2019 و 2021 به نیمه نهایی WNBA راه یافتند. او پس از فصل 2021 به عنوان بازیکن آزاد بدون محدودیت تیم را ترک کرد، اما این کار را با یک شوت جدایی انجام داد. توسط انتقاد از ساختار پرداخت WNBA زمانی که ایس ها بکی هامون را به عنوان سرمربی با مبلغ 1 میلیون دلار به خدمت گرفتند.

کامبیج مدت‌ها بود که به اسپارکس توجه کرده بود. او به عنوان یکی از بارزترین – و گاه قطبی‌کننده‌ترین شخصیت‌های لیگ به تیم ملحق شد، که به لس‌آنجلس می‌رفت با طرفداران زیادی در رسانه‌های اجتماعی و سبکی که مشت‌کننده بود. کامبیج همچنین در مورد سفر دشوار سلامت روان خود و درمان افسردگی که به گفته او در شروع دشوار او با شوک نقش داشته است، صحبت کرده است.

کامبیج با آژانس استعدادیابی IMG قرارداد امضا کرده است، مدل لباس ورزشی آدیداس را طراحی کرده و سفیر برند سری لباس زیر زنانه Savage X Fenty ریحانا است. او همچنین یک دی جی است و با Wasserman Music قرارداد دارد.

او در ماه می به نیویورک تایمز گفت: “من رویای شخص دیگری را زندگی می کردم و برای یک دقیقه دنبال آن بودم.” اما حالا فهمیدم که این همیشه رویای من بوده است، اینجا در لس آنجلس و بازی کردن در اینجا.”

اسپارکس که سال گذشته برای اولین بار از سال 2011 بازی‌های پلی‌آف WNBA را از دست داد، کامبیج را به زمین جلویی اضافه کرد که نِکا اوگوومیک و خواهرش چینی، هر دو شماره اول سابق، حضور داشتند. 1 انتخاب کلی، به امید رفتن به رقابت های قهرمانی. این تیم (12-15) در رده ششم لیگ قرار دارد.

کامبیج که گفته بود این کار را کرده است اخیراً از سومین دوره کووید-19 بهبود یافته است، دومین فصل کم امتیازی دوران حرفه ای خود در WNBA را پشت سر گذاشت. او بخشی از بازسازی Sparks تحت مدیریت درک فیشر، بازیکن سابق NBA بود که به عنوان مدیر کل معرفی شد. اما اسپارکس در ماه ژوئن فیشر را اخراج کرد و ویلیامز را جایگزین او کرد که در دالاس نیز مربی کامبیج بود.

ویلیامز گفت: “من باید به آنچه او می خواهد احترام بگذارم.” “شما باید گوش کنید زیرا ممکن است چیز دیگری باشد، ممکن است چیزی باشد که به بسکتبال مرتبط نباشد.”

ویلیامز گفت امیدوار است کامبیج فرصت دیگری برای بازی داشته باشد.

او گفت: “من فکر می کنم او در حال حاضر جا دارد تا دمای بدن خود را بررسی کند.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما