قوانینی که نباید در مورد لینک سازی خارجی رعایت شوند

این جریان برای سئو سایت من خیلی تفاوتی ندارد اما محتوایی که ما تولید می کنیم به این صورت مطلوب تر است و کاربر هم این جریان را بیشتر می پسندد. همین موضوع سبب می شود کاربر ماندگاری بیشتری در سایت داشته و مشاهده صفحات توسط او بیشتر شود. لینک ها برای سئو نقش مهمی ایفا می کنند. این مسئله نشاندهنده عدم جذب کاربران توسط محتوای سایت و تأثیر منفی آن بر سئو است. شما با قراردادن لینک خارجی در محتوای خود به گوگل اعلام می کنید که مسئولیت معرفی سایت ها و مقالات با کیفیت را به عهده می گیرید. در این مطلب به سادهترین شکل ممکن شما را با لینکبیلدینگ و اهمیت لینکسازی داخلی و خارجی آشنا میکنیم و از اثرات آن بر سئو میگوییم. استفاده از لینک های خارجی برای افزایش اعتبار و شهرت برای وب سایت شما، بهبود تجربه کاربری و انتقال قدرت سئو به دامنه دیگری است. از این طریق هم به گوگل و هم به کاربر کمک می کنید که علاوه بر محتوای با کیفیت من، محتوای با کیفیت دیگری را نیز ببیند.

برای اینکار شما لازمه حتما محتوای انگلیسی قرار بدید. https://xseo.ir/link-building/ نتیجه وقتی دارین این مطلب رو میخونین، باید حتما این موضوع رو هم بدونین که حتی استراتژی های ایجاد لینک های پولی ایمن تر هم ممکنه شرایط و ضوابط گوگل رو نقض کنن حتی اگه تضمینی و دائمی باشند. «چیزی که این موفقیت را ایجاد میکند این است که این تکنیک همانقدر که در مورد لینک بیلدینگ موثر است در مورد ساخت روابط نیز موثر است. یک لندینگ پیج حرفه ای می تواند در میزان مشتریان و درآمد شما بسیار موثر باشد. در آخر امیدواریم بکلینکهای شما همیشه قوی و موثر واقع شوند. یکی از موارد مهم در لینکسازی به دست آوردن لینک از سایتهای محبوب و معتبر جهانی است. مداد یکی دیگر از سایتهای ایرانی برای دریافت بک لینک است در مداد نیز شما مثل دو سایت قبلی میتوانید مقالات خود را به اشتراک گذاشته و بدیهی است که ایندکس شدن صفات شما بستگی به تعداد کلمات تایپ شدهتان، بررسی استانداردها و رعایت قوانین الگوریتمهای گوگل خواهد داشت. در این سایت شما میتوانید علاوه بر متن، ویدئو، پادکست و پستهای کوچک در قالب توییت بگذارید .

شما میتوانید با استفاده از عبارت nofollow در قسمت کدنویسی به گوگل اعلام کنید که بر اساس لینکی که شما در این صفحه قرار دادهاید، به آن سایت امتیاز ندهد. در واقع شما با لینک دادن به دیگران میتوانید محبوب شوید و از این طریق به شریکان خود کمک کنید و اعتماد موتورهای جست و جو را به دست بیاورید. در شبکههای اجتماعی مختلف فعال باشید، پستهای جدید و تصاویر از محصولات و یا خدمات خود را به اشتراک بگذارید، از طریق امکاناتی که شبکههای اجتماعی مثل اینستاگرام در اختیار شما قرار میدهند، با مخاطبان خود در تعامل باشید و اعتماد و توجه آنها را جلب کنید. هر چه وبسایت و صفحهای لینک بیشتری دریافت میکرد پس یعنی مهمتر بود؛ گوگل هم رتبه آن را بالاتر میبرد. چه تعداد باید لین بسازم برای شروع؟ آیا لینک سازی خارجی برای تمام محتواها باید صورت بگیرد؟ به هیچ وجه سراغ سایت هایی که بک لینک های موقت به مشتریان خود می فروشند نروید زیرا این یک اشتباه بزرگ است که بک لینک موقت بخرید، با حذف بک لینک پس از موئد قراردادتان با این سایت رتبه سایت شما به شدت افت خواهد کرد. یا در مقابل در سایت هایی که در حوزه آموزش فعالیت میکنند، کیفیت بک لینک ها مهم تر از تعدادشان است!

مهمترین نکته ای که در حال حاضر گوگل به آن توجه می کند این است که لینک ها توسط خودتان ایجاد شده است یا اینکه کاربران به صورت طبیعی برای شما لینک را ایجاد کرده اند. بهطور مثال، اگر از سرویسهای پولی برای ساخت بکلینکها استفاده میکنید، در کوتاهترین زمان الگوریتم پاندای گوگل این موضوع را متوجه شده و شما را جریمه یا در اصطلاح تخصصی پنالتی خواهد کرد. اگر بسیاری از سایتها به یک صفحه وب یا وبسایت مشابه پیوند دارند، موتورهای جستجو میتوانند تفسیر کنند که آن محتوا ارزش پیوند دادن به آن را دارد و بنابراین ارزش رتبهبندی بالاتر در صفحه نتایج جستجوی Google را دارد. هرچه وبسایت یا وبلاگی مهمتر و کاربردی تر بود وبسایتهای بیشتری به آن لینک میدادند. اصول و مزایای یک “طراحی وبسایت حرفه ایی” و تفاوتها بین “سایت شرکتی” و “سایت فروشگاهی” ، همچنین شما با “روشهای سئو” (SEO) ( Search Engine Optimization) آشنا میشوید، در این جلسه مشاوره شما با “اصول برندینگ” و ابزار آن آشنا خواهید شد، جایگاه مشتریان وفادار (“باشگاه مشتریان“) و سامانه “مدیریت ارتباط با مشتریان” (“CRM”) را در میابید ، در خصوص “محتوا مارکتینگ” و “ویدئو مارکتینگ” هم مطالب بسیار ارزنده و آموزنده ایی دریافت میکنید، شدیدا پیشنهاد میکنیم از این فرصت طلایی استفاده کنید.

 A᠎rticle h᠎as  been generated ​wi​th the he​lp of G​SA C ontent G ener at or Demoversion.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما