راز ناگفته تسلط بر خرید فالوور اینستاگرام در فقط 3 روز

خرید پیج اینستاگرام به درد افرادی می خورد که فروش محصول ندارند یعنی نمی خواهند مستقیما از اینستاگرام درآمد داشته باشند. وقتی شما موضوع پیج را تغییر میدهید این افراد که تنها به دلیل همان محتوای زرد پیج را فالو کرده بودند سریعاً شروع به آنفالو میکنند. این کار از نظر شما فریبکارانه به نظر خواهید رسید و احتمالا فکر میکنید این صفحه محتوای خوبی تولید نمیکند و نمیتواند به خودی خود مخاطب جذب کند. این سرویس تحویل سریع، نمایندگان مشتریان، کمک شبانه روزی و روش های مختلف پرداخت را ارائه می دهد. فالونیکس پرسرعترین پنل اینستاگرام و خدمات شبکه های اجتماعی ارزان است که با ارائه خدمات متنوع و سرورهای زیاد همراه با ارسال آنی و پشتیبانی منظم توانسته جایگاه خوبی را در بین کاربران خود کسب کند.همینطور کاربران میتوانند از طریق api به سرویس های ما وصل شده و اقدام به فروش در سایت خود کنند. سایت خرید فالوور اینستاگرام به صورت قانونی در دنیای مجازی به شما خدمات ویژه می دهد.از خدمات ویژه این سایت به تحویل آنی و امنیت بالا حین تحویل بسته، دقت در محصولات و کم بودن ریزش می توان اشاره کرد.

 1. خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای پیج های تازه
 2. تایید کردن حساب کاربری اینستاگرام به وسیله ایمیل
 3. کاربرانی که علاقه به معروفیت و شناخته شدن دارند
 4. گذاشتن عکس از صورت شخص استفاده کننده
 5. سرعت عالی بارگذاری وب سایت
 6. هنگام خرید سفارش آیدی اینستاگرام خود را تغییر ندهید
 7. عدم حساسیت الگوریتم اینستاگرام

برای تبلیغات پیج سعی کنید بنری مرتبط با صفحه کاری خود طراحی کنید داشتن بنر بیانگر شیوه کاری شما می باشد که شما در پیج در چه زمینه ای فعالیت می کنید. پیج افراد مشهور ایرانی که چهره ای مردمی دارند، فالوور های آنها بصورت میلیونی است و در نتیجه فالوور واقعی دارند که برای نشان دادن از حروف m استفاده می شود. با پیروی از این نکات، میتوانید از پین کردن پست در اینستاگرام برای افزایش بازدید از پیج خود و بهبود تعاملات با کاربران خود استفاده کنید. اما برای جلوگیری از بروز چنین موردی، میتوانید خرید فالوور اینستاگرام واقعی را انجام دهید.

خرید فالوور اینستاگرام

البته اگر تصمیم به خرید فالوور دارید، توصیه میشود که در ابتدا از فالوور های ایرانی استفاده و خرید خود را از کم آغاز کنید. همانطور که میدانید، امروزه اینستاگرام به یکی از محبوبترین شبکههای اجتماعی تبدیل شده است و میلیونها کاربر در حال استفاده از این برنامه هستند. از نظر کیفیت همانطور که احتمالا شما هم حدس زده اید خدمات طلایی دارای کیفیت بهتری هستند. برای افزایش فالوور اینستا در مرحله اول بستگی به صفحه شما دارد تا چقدر محتوای خوب گذاشته باشد و در نظر داشته باشید برا جذب فالوور بهتر است پیج باز باشد. بسیاری از افراد که فعالیت خود را در زمینه کاری خاصی شروع کردهاند، گمان میکنند که برای شروع فعالیت تجاری خود باید فالوور بخرند، زیرا معتقد هستند که اگر تعداد فالوورهای پیج کاریشان کم باشد، نمیتوانند در جذب بیشتر فالوور موفق شوند و به همین دلیل کسبوکارشان نیز شکست خواهد خورد.

مورد تایید قرار میگیرید : تجربه کاربران مخاطبان ما حاکی از این است که تعداد زیاد فالور دلیل بسیار محکمی برای تایید معتبر بودن آن پیج است ، زمانی که افراد وارد ویکی میشوند اولین چیزی که به چشم میخورد تعداد زیاد فالور است که دلیل محکم برای تایید آن پیج است. تنها راه دریافت فالوور واقعی امروزه این است که پیج شما به صورت هدفمند و با موضوع مرتبط افزایش فالوور انجام دهد. خرید فالوور واقعی اینستاگرام باعث صرفه جویی در وقتتان برای رشد کردن اکانت شما میشود. فالوور اینستاگرام فیک از نظر قیمتی کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است و نیاز به بودجه زیادی ندارد. در این روش از افزایش فالوور کاملا واقعی شما پیج خود را طی تبلیغاتی کاملا هدفمند در اختیار جامعه هدف قرار می دهید. در پایان لازم است به این موضوع اشاره نماییم که مای ممبر یکی از بهترین ارائه دهندگان فالوور واقعی است و شما میتوانید با اعتماد به آن، بازدهی تبلیغات کسب و کارتان را بالا ببرید. شما با اولین سفارش خود میتوانید کیفیت سرویس ما را بررسی کنید.

لایک اینستاگرام

اما در صورتی که پیجتان کمی ریزش داشته یا این که میزان کمی با رند شدن تعداد فالوورهایتان فاصله دارید، میتوانید تعداد کمی فالوور فیک خریداری کنید. فالوور های ما لایک ایرانی رایگان ریزش کمی دارد. صرف نظر از اينکه شما به تازگی اکانت اينستاگرام خود را ساخته ايد يا اینکه تعداد کمی فالوور اینستاگرام داريد خرید فالوور واقعی اینستاگرام بهترين روش خواهد بود. دقت کنید که هرچه کیفیت محتوای ارسالی و مفید بودن آن بالاتر باشد محتوای شما با اقبال بهتری مواجه خواهد شد و کاربران خود به خود تعامل بهتری با محتوا خواهند داشت. برای مثال اگر افرادی که به پیج شما مراجعه می کنند تا حدودی با اینستاگرام آشنا باشند می توانند با چک کردن تعداد فالوورها و تعداد تعامل های دریافتی تا حدودی به همه چیز پی ببرند.

این محصول به شما در رشد سریع پیجتان کمک خواهد کرد.

حتما برای شما پیش آمده است که عدد های فالوور اینستاگرام به چه معنی است . فالو کردن به معنای دنبال و پیروی کردن است، حال ما در شبکه های اجتماعی اغلب کلمه follow را میبینیم و خیلی از کاربران معنی این واژه انگلیسی را نمی دانند. زیرا اگر فرد از روی تعداد لایک و ویو متوجه شود که فالوورهایتان فقط یک عدد هستند، احتمال این که شما را آنفالو کند خیلی بالاست. لذا شما می توانید خیلی راحت و بدون نگرانی از بحث هزینه ها برای خرید این نوع از فالوورها اقدام کنید. این محصول به شما در رشد سریع پیجتان کمک خواهد کرد. و بسیاری مزیت های دیگر که فقط با افزایش فالوورهای پیجتان دریافت خواهید کرد. یکی از مهمترین مزیت هایی که برای خرید فالوور فیک اینستاگرام مطرح می شود بحث قیمت آن است. همچنین می توانید فالوورهای واقعی و فعالی را خریداری کنید که فالوورهای فیک نیستند. اگر پیجتان فالوور فیک داشته باشد، حتی اگر پستهایتان بتوانند به اکسپلور راه پیدا کنند، پس از مدتی که اینستاگرام وجود فالوور فیک را تشخیص داد، پستتان را از اکسپلور حذف میکند.

یکی از مشکلاتی که به احتمال زیاد برای بسیاری از پیجهای کاری پیش میآید، این است که این پیچها فالوور زیادی را بهصورت فیک خریداری میکنند و برای مثال پیجشان ۱۰K فالوور دارد، اما تعداد لایکها و کامنتها بسیار کم است. این موضوع نشان میدهد که شما بهصورت تقلبی تعداد فالوورهای خود را بالا بردهاید و این موضوع میتواند از اعتبار صفحه کاری شما کم کند. بسته 10 هزار دنبال کننده را انتخاب کنید، نام کاربری خود را وارد کنید، با کارت اعتباری خود تماس بگیرید و منتظر بمانید تا فالوورها در حساب شما ظاهر شوند. پیج هایی که در اول کار هستند باید سخن کار کنند تا فالوور های آن ها به k برسد برای همین به این پیج ها توصیه می شود که از بسته های فالوور فوری و واقعی که ایرانی هم هستند خریداری کنند. از دیگر راه های جذب فالوور، تبلیغات است تبلیغات پیج بسیار در افزایش فالوور اینستاگرام کمک می کند تا شما فالوور های واقعی داشته باشید. بله، شما با نقض شرایط خدمات اینستاگرام و بازی با سیستم ، حساب خود را در معرض خطر قرار می دهید.

فالوور تضمینی ما بهترین کیفیت ها را داراست و تخفیف های فوق العاده برای مشتریان دائمی خواهیم داشت. قطعا با هم، هم نظر هستیم که افزایش اعتماد مشتریان به یک کسب و کار، باعث افزایش درآمد و فروش نیز می شود. در نتیجه به مشتریان و مخاطبان واقعی شما تبدیل می شوند. به طوری که هرروز این مقدار فالوور را خریداری کنید تا هم روند درستی را پیش گرفته باشید و هم اینستاگرام به اسپم بودن شما شک نکند. سپس در ادامه با شیوهها و نکات گفته شده، فالوورهای زیاد و واقعی را برای پیج اینستاگرام جذب کنید. برای این که بتوانید فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید راهکارهای مختلفی وجود دارد که یکی از سریع ترین و بهترین آنها خرید فالوور فیک و ارزان است. پس اگر هم قصد خرید فالوور فیک را دارید، سعی کنید به تعدادی خریداری کنید که با فعالیت پیج تان و تعداد کامنت، لایک و بازدیدتان متناسب باشد. به این شکل فالوورهای شما ریزش می کنند و خود همین امر می تواند موجب از دست دادن فالوورها و افت پیج شود. پبج شما با این روش بیشتر دیده می شود و بقیه کاربران آن را به اشتراک می گذارند و کاربران با توجه به نیاز و با میل خود پیج شما دنبال می کنند.

چگونه با خرید فالوور اینستاگرام بسیار بد برخورد کنیم

دقت داشته باشید که این کار باعث بیشتر دیده شدن محتوای شما میشود و میتواند فالوور بیشتری برای شما به همراه آورد. اگر شما بتوانید به این پنجره پیشرفت دست پیدا کنید باعث افزایش دو چندان فالوور و لایک و کامنت پیجتان خواهد شد. همچنین میتواند راهی عالی برای نمایش پستهای محبوب شما باشد، مانند پستهایی که لایک و کامنت زیادی دریافت کردهاند. این سایت مانند دو سایت دیگری که بالاتر خدمت شما معرفی کردیم دارای قدمت قابل توجهی در زمینه فروش فالوور می باشد.

البته که برای این موضوع هم راه حل وجود دارد و شما می توانید با خرید لایک و کامنت این مشکل را رفع کنید. پروفایل تجاری علاوه بر دیگر پروفایل ها، آمارهای جالبی به شما از قبیل نشان دادن لایک ها، تعداد بازدید ها و دیگر موارد را به شما نشان می دهد. افزایش تعامل در پیج اینستاگرام به معنای مشارکت هر کاربر در بازدید پست ها ، لایک ، کامنت و … لذا عملا این فالوورها کاری برای پیشرفت و توسعه پیج انجام نمی دهند. سعی کنید اطلاعات دقیق و مفیدی از پیجتان در زمان ثبت سفارش وارد نمایید تا کیفیت خدمات بالاتر برود و همچنین یکی از خدمات ارزنده گروه ما این است که در صورت عدم رضایت مشتری بازگشت وجه نیز انجام میشود.

همه سفارشات انی هستند مگر در موارد که حجم سفارش زیاد باشد و نیاز ثبت دستی داشته باشد. در واقع بسیاری از سایتها به اسم فروش فالوور فیک اینستاگرام، با درخواست یوزر و پسورد شما نسبت به هک کردن حساب کاربری شما اقدام میکنند که چنین اشتباهی عواقب جبرانناپذیری خواهد داشت. بنابراین پیشنهاد ما به شما برای رفع این مشکل، خرید شماره مجازی اینستاگرام از مای ممبر می باشد. بنابراین ، آیا هنوز برای ایجاد سر و صدا در اینستاگرام دیر شده است؟ بنابراین اگر پیج مورد نظر شما کسب و کار باشد و یا پیج یک سلبریتی شناخته شده باشد، به راحتی می توانید به آن اعتماد کنید. هیچچیز بدتر از این نیست که مخاطبان دیگر به شما اعتماد نداشته باشند و بهدست آوردن اعتبار از بین رفته بسیار سخت و شاید غیرممکن باشد! این برای چندمین بار در همین اوایل مطلب می باشد که تاکید می کنیم از فالوور غیر واقعی به دور باشید.

 • خرید فالوور برای چه پیجهایی مناسب است
 • از هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید
 • فروش ایمپرشن اینستاگرام
 • خرید ریچ اینستاگرام
 • در اوقات بیکاری

با توجه به بیماری کرونا در چند ماه اخیر کسب و کارهای زیادی فروش خود را آنلاین کردند. سایتی که قصد خرید فالوور اینستاگرام از آن را دارید باید ظاهر مناسبی داشته باشد. در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. اگر فقط تعداد انگشت شماری پست و صدها هزار دنبال کننده دارید ، زنگ خطر برای اینستاگرام و سایر دنبال کنندگان احتمالی به راه می افتد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما