دامار هملین فقط چند هفته پس از سقوط در سوپر بول حاضر می شود

همین ماه گذشته بود که دامار هاملین، نگهبان بوفالو بیلز، بی حرکت در نزدیکی خط 50 یاردی یک استادیوم NFL دراز کشید – قلبش بی حرکت بود، هم تیمی هایش اشک می ریخت و یک تیم پزشکی ناامیدانه در تلاش برای نجات جان او بود.

اکنون، هاملین در میان کسانی است که در اوج فصل فوتبال در آریزونا حضور دارند، تجسمی از پشتکار و احتمال آسیب فاجعه‌باری که در هر بازی فوتبال وجود دارد.

هاملین، 24 ساله، چندین حضور عمومی در مسابقات سوپربول داشته است، جایزه ای را از اتحادیه بازیکنان برای خدمات اجتماعی دریافت کرده، در مراسم اهدای جوایز افتخارات NFL شرکت کرده و در مصاحبه ای با مایکل استرهان برای “صبح بخیر آمریکا” صحبت کرده است.

هاملین در مراسم افتخارات NFL گفت: “ایست قلبی ناگهانی چیزی نبود که من هرگز آن را به عنوان بخشی از داستان خود انتخاب می کردم.” اما این به این دلیل است که گاهی اوقات دید ما بسیار کوچک است، حتی زمانی که فکر می کنیم تصویر بزرگتر را می بینیم.

در مصاحبه “صبح بخیر آمریکا”، هاملین از قدردانی خود از دنی کلینگتون، مربی ورزشی بیلز که با انجام CPR نجات دهنده در هاملین در سینسیناتی، پس از اینکه به دنبال یک تکل معمولی از بین رفت، صحبت کرد.

هاملین گفت: «آن شب او به معنای واقعی کلمه ناجی زندگی من بود.

هاملین که در خارج از پیتسبورگ بزرگ شد و در سال 2021 از دانشگاه پیتسبورگ خارج شد، بیش از یک هفته در بیمارستان بستری بود تا اینکه در بوفالو مرخص شد. هفته گذشته، مدیر پزشکی انجمن بازیکنان در یک برنامه رادیویی – در پاسخ به سوال تماس گیرنده ای به نام ورونیکا – گفت که هملین به فوتبال حرفه ای بازخواهد گشت.

دکتر گفت: “من به شما تضمین می کنم، ورونیکا، دامار هملین دوباره فوتبال حرفه ای بازی خواهد کرد.” تام مایر، مدیر پزشکی

در حالی که بهبودی هاملین تا حد زیادی به داستان پیروزی تبدیل شده است، اما یادآور خطرات فوتبال نیز بوده است، به ویژه در فصلی که ضربه مغزی 18 درصد افزایش یافت.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما