تعلّه ما إنداء استمای امن بیت به کتیندیر است

به منظور نظارت مستمر بر فعالیت مدیریت‌های مناطق و شعب استان‌های بانک ایران زمین و همچنین ایجاد فضای صمیمی بین مدیریت و روسای حوزه حراست بانک با مناطق، بازدیدهای استانی مدیریت امور حراست در برنامه کاری مدیریت قرار گرفت.

به لوگر نبز بازار به نقل از لیکنگ کے بانک ایران زمین; بر حمین علیرضا یارقلی یارقلی اسمایر المدیراعل و مدیر عروستان به ههم علی فتاهی امروس تعریف کابیلی هاینی و محمد حسینی کانرویی امرور شعب استانی بانک با علیاده شعب استان البرز دیدار کیدار کیدار

حتادة همايش «الزامات غسطاء در بانك» با موسوريت انترفاء قاعدة و ملاحات غذاء در عرض المزيد از دير كاماءة امور غسطاء در اين سفر بود.

یارقلی در این جلسه وظیفه حراست را پیشگیری از حوادث و ایجاد همفکری با همکاران و رسیدگی به آنها اعلام کرد و گفت: یکی از اهداف مدیریت حراست در استان آشنایی با همکاران است. عرض المزيد

این مدیر حراست افزود: همه ما در تلاش هستیم تا خدمات ایمن را در فضایی امن به بانک ارائه دهیم و مشتریان با خیالی آسوده از این خدمات استفاده کنند.

یارقلی ضمن تشریح مدیریت متفاوت امور حراست در بانک خاطرنشان کرد: امنیت امنیتی در سه حوزه امنیتی، امنیتی، کارکنان و امنیت، فناوری اطلاعات کند.

در عرض المزيد فتاحي زجاجة بانك يران زمين را مصداق برز سيانت كردان، صداشتن و صحداف از ساعلة در مساعدة نمليات دانست و گفت: همه تاله و تعدد منازلة جرستان در جينت علي صفات و علوم فكري و عناوين و مادي السلام است.

مدیر توسعه سرمایه انسانی افزود: آنچه مدیران تحت عنوان وجوه ارزنده بانکی برای حمایت و صیانت از همکاران شما تلاش می کنند و برای آرامش روحی و امنیت روحی و روانی شما مطابق با شرایط بانک به دنبال آنها خواهیم بود. .

حسین کناروی در این دیدار، رسالت صیانت و مراقبت از مهمترین سرمایه سازمان یعنی نیروی انسانی را بیان کرد و گفت: افرادی که در این حوزه مسئولیت دارند، واقعا دلسوز هستند و بیشتر به دنبال پیشگیری هستند تا مشکلات ایجاد شده را پیگیری کنند. سازمان.”

مدیر امور عمومی استان افزود: ما وظیفه بانکدار بودن را داریم پس باید برای انجام امور مشتریان بانکی هوشیار و آگاهی کامل از دستورالعمل ها و دستورالعمل ها داشته باشیم.

محمد رسول از مدیران خوب مردم استان در این دیدار ضمن ارائه اطلاعاتی از عملکرد استان در سال های اخیر گفت: همکاران شاغل در بانک ایران به یکدیگر احترام بگذارند، به یکدیگر احترام بگذارند، مشتری بگذارند. و مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت برای جلب رضایت مشتریان به کار می گیرند.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی اداری استان البرز به هماهر مجموعة ناظمی استان و رضا جافری مدیر امور اقتصادی استان البرز از همان فیلمین این برامین بود.

سردار محمدیان در این دیدار موضوع امنیت در جامعه را یکی از ضروریات عنوان کرد و گفت: امنیت به اندازه امنیت مهم است و تنها کاری که باید انجام دهیم حفظ آن در حوزه اجتماعی است و شما بانکدار هستید. به منظور حفظ اموال مردم اعتماد

در عرض المزيد جعفري در خصوص صيانت از بيان و موضوع جعل اسناد اظهار داشت: ما به مردم خود اعتماد داريم و نيازمند حفظ الفاظ و صرفه جويي در هزينه مراجعان هستيم.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances