آیا همه وسایل در فروش خانه گنجانده شده است؟

س: پس از اینکه پیشنهاد من در مورد یک خانه در وستچستر پذیرفته شد، کارگزارم به من گفت که فروشندگان می‌خواهند لوستر اتاق غذاخوری و دیوارکوب‌های حمام را نگه دارند و آنها را با وسایل ساختمانی جایگزین کنند. این خیلی عجیب به نظر می رسد. فکر می کردم وسایل جزئی از خانه هستند. من نمی‌خواهم این خانه را به خاطر چند دیوارکوب و یک لوستر از دست بدهم، اما جمع کردن آن‌ها و برداشتن آن‌ها کوچک به نظر می‌رسد. اگر فروشندگان تصمیم بگیرند که می خواهند اقلام بیشتری را قبل از بسته شدن از خانه خارج کنند چه؟

آ: فروشندگان موظف به درج لوستر یا دیوارکوب در فروش نیستند، اما باید قبل از درج ملک، قصد خود را روشن می کردند.

فروش یک خانه یک فرآیند احساسی است – فروشندگان ممکن است احساس کنند به وسایلی که با دقت انتخاب کرده‌اند وابسته هستند و می‌خواهند آن‌ها را نگه دارند. اما یک خریدار نیز تصمیمی احساسی می گیرد که تا حدی بر اساس دکور اتاق ها است. بعداً دریابید که این چیزها واقعاً بخشی از خانه نبودند و ممکن است احساس کنید کلاهبرداری کرده اید.

مارسنه هدایتی، کارگزار اصلی Corcoran Legends Realty در تاری‌تاون، نیویورک، گفت: «من معامله لوسترها را از دست داده‌ام. نیمی از اوقات این مسائل به دلیل عدم ارتباط ایجاد می شود.


در یک فروش معمولی، هر چیزی که به دیوارها، کف یا سقف چسبانده می شود – از جمله لوازم خانگی، کابینت دارو و وسایل روشنایی – در خانه می ماند. اما فروشنده موظف به رعایت آن استاندارد نیست.

اکنون که پای میز مذاکره هستید، اطلاعات بیشتری بخواهید، زیرا هر چیزی قابل مذاکره است و هیچ چیزی فرض نمی شود. به طور کلی، سایه ها و پرده ها در فروش گنجانده شده است، اگرچه پارچه فروشی این گونه نیست. اما ممکن است یک فروشنده به آن سایه های رومی دلبستگی داشته باشد و تصمیم بگیرد آنها را جعبه کند. اگر این کار را انجام می دهند، باید قبل از امضای قرارداد بدانید و باید با یک جایگزین درجه یک ساختمان جایگزین شوند. لوازم خانگی معمولاً باقی می مانند، اما دوباره بررسی کنید، به خصوص اگر اقلام کاملاً نو یا گران قیمت باشند. تلویزیون صفحه تخت نصب شده به طور کلی یک کالای شخصی در نظر گرفته می شود، اما اگر فروشنده آن را پایین آورد، دیوار باید تعمیر شود.

از طرف دیگر، فروشندگان ممکن است اقلامی داشته باشند که ترجیح می‌دهند آن‌ها را کنار بگذارند، مانند یک ست تاب قدیمی، پیانو یا میز بیلیارد – وسایلی که غیرقابل تحمل هستند و ممکن است دیگر مورد استفاده قرار نگیرند. اگر فروشنده به دنبال تخلیه چنین کالایی است، آن را به عنوان یک ابزار معامله در نظر بگیرید: چند عدد دیوارکوب را با یک ترامپولین ناخواسته معاوضه کنید و همه خوشحال می شوند.

همانطور که کیمبرلی رنزی، کارگزار وابسته در ردفین در وستچستر، می گوید: “من دیده ام که خریداران این را پذیرفته اند و هرگز استخر بازی نمی کنند یا هرگز پیانو نمی نوازند، اما آنها را در خانه دارند.”

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: @nytrealestate.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorial