آدام سندلر هنوز با خواندن آهنگ کریس فارلی احساساتی می شودCNN

آدام سندلر همیشه کریس فارلی خواهد بود.

بیش از بیست سال پس از مرگ فارلی، سندلر هنوز با خواندن “آهنگ کریس فارلی” غمگین می شود، آهنگی که او برای دوست و کمدین فقید خود نوشت که در دسامبر 1997 بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در سن 33 سالگی درگذشت.

سندلر به پادکست “Happy Sad Confused” گفت که ادای احترام موسیقی او هنوز او را احساساتی می کند. او این آهنگ را به عنوان بخشی از ویژه نتفلیکس خود “آدام سندلر: 100% تازه” اجرا کرد و آن را در “SNL” زمانی که در ماه مه 2019 میزبانی کرد، خواند.

سندلر در ادامه گفت: “چند دفعه اول، ما آن آهنگ را پخش کردیم، اشک می ریختم و واقعا نمی توانستم آن را خوب بخوانم، زیرا خیلی احساساتی می شدم، و سپس آن را احساس کردم و توانستم آن را به بیرون برسانم.” پادکست “عجیب است، اما وقتی آن آهنگ شروع می‌شود، من همچنان می‌گویم: “اوه، خوب، گریه نکن و این کار را نکن”. من آن را شاید صد بار قبلا خوانده‌ام، اما من را تکان می‌دهد.»

سندلر افزود: “فکر می‌کنم به این دلیل است که ما ویدیویی از کریس نشان می‌دهیم و من چهره او را می‌بینم.” او همچنین گفت که “شنیدن صدای دیوانه شدن جمعیت برای فارلی” او را خوشحال می کند.

«هر برنامه‌ای که من اجرا می‌کنم، با اختلاف بزرگ‌ترین تشویق شب، صحبت درباره فارلی است و هر زمان که نام او را می‌آورم، تماشاگران دیوانه می‌شوند. این احساس بسیار خوبی دارد،” او گفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم